Pokémon Ultra Sun & Ultra Moon
Pokémon Ultra Sun - Solgaleo (Necrozma)
Pokémon Ultra Moon - Lunala (Necrozma)

Już w sprzedaży

NOWOŚCI
FABUŁA
Story

Wróć do Aloli!

Gry Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon zostały powiększone o nowe elementy fabuły oraz opcje znane z Pokémon Sun i Pokémon Moon! Nad regionem Alola, miejscem akcji Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon, rozciągają się złowieszcze chmury. Dodatkowo pojawiły się nowe budynki i lokacje, których próżno szukać w Pokémon Sun i Pokémon Moon.

Więcej informacji
POKÉMONY

Przywitaj ciepło ponad 400 nowych przyjaciół!

Twoim pierwszym partnerem stanie się jeden z trzech Pokémonów – Rowlet, Popplio lub Litten, które odegrały ważną rolę także w Pokémon Sun i Pokémon Moon! Zwiedzając Alolę w in Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon, spotkasz nowe w regionie Pokémony, które nie pojawiły się wcześniej w Pokémon Sun ani Pokémon Moon. Zobaczysz także znane twarze. W grach Pokémon Ultra Sun oraz Pokemon Ultra Moon pojawi się ponad 400 Pokémonów.

Niektóre Pokémony zaadaptowały się do unikalnego środowiska Aloli i stały się regionalnymi wariantami wyglądającymi inaczej niż w innych regionach. Pojawiły się już w Pokémon Sun i Pokémon Moon, a teraz powrócą ponownie.

Pokémon
SYSTEM GRY
Story

Czekają na ciebie nowe opcje!

Główne opcje z gier Pokémon Sun i Pokémon Moon powrócą ulepszone i zabawniejsze niż wcześniej. Graj i ciesz się nimi ile chcesz.

Więcej informacji
DZIEDZICTWO
Story

Co mogę robić?

Łap nowe Pokémony, walcz z silnym zespołem Team Rainbow Rocket, odwiedź ponownie wyzwania wyspy i spróbuj się w nich jeszcze raz, spotykaj starych znajomych dookoła Aloli i ciesz się nową przygodą.

Więcej informacji
GDZIE KUPIĆ?
ElectronicDreams.pl
HDmarket.pl
Konsoleigry.pl
Powerplay.com.pl
Ultima.pl