Nintendogs+Cats – French Bulldog&new Friends

Nintendogs + Cats: French Bulldog & new Friends

O grze
Nintendogs + Cats są drugim wydaniem serii, która stałą się swego czasu bestsellerem na handheldach z rodziny Nintendo DS. Gra ukaże się w trzech edycjach, które się wzajemnie różnią w obsadzanych rasach zwierzątek oraz przedmiotach, ponieważ jak nazwa gry wskazuje chodzi o grę dotyczącą psów i kotów. Dokładniej mówiąc jest to gra o szczeniakach i kociakach, którymi będziesz się zajmować, z którymi będziesz się bawić i wychowywyać…

Są jak żywe
Dzięki graficznym zdolnościom konsoli i rzeczywistemu efektowi 3D  bez konieczności zakładania specjalnych okularów, będziesz mieć odczucie, jakbyś się patrzył przez okno do innego miejsca w swoim domu, w którym będzie sie wychowywać i żyć wasze wirtualne zwierzątko. Realistyczną interakcję zapewni sterowanie za pośrednictwem ekranu dotykowego, gałki analogowej Circle Pad i mikrofonu.

Każdy pies i kot są inne, nie znajdziesz dwóch takich samych. Mają wspaniałą sierść, są urocze, chętnie psocą, a ich ciała wygladają tak, jakby przenikały do twojego świata. Możesz je głaskać ręką, za pomocą przedniej kamery z funkcją rozpoznawania twarzy, poznają czy to Ty czy ktoś obcy. W zależności od ich reakcji gorąco Cię przywitają lub będą szczekać czy miałczeć. Możesz je uczyć nakazów i trików, powtarzając słowa, które spowodują ich koncentrację i chęć przybięgnięcia. Dzięki  kartom AR, funkcji kamery 3D i możliwości  poszerzenia rzeczywistości, możesz wpuścić swojego pupilka do rzeczywistego świata i stworzyć zabawne fotografie, które będziesz mógł zapisywać na karcie pamięci SD wewnątrz urządzenia.

Funkcja społeczna
Możesz wraz ze swoimi pupilkami udać się na wycieczkę do miasta, w góry lub nad morze. Weź je ze sobą i policz kroki, których ilość pozwoli wam na odmianę, a dzięki usłudze  StreetPass będziesz  mógł się  spotykać z graczami z najbliższego otoczenia, co będzie aktywne również w przypadku, kiedy konsola będzie zamknięta bądź w stanie hibernacji.
Nintendogs + Cats są w sprzedaży w trzech edycjach: Golden Retriever & new Friends, French Bulldog & new Friends i Toy Poodle & new Friends jedynie na Nintendo 3DS.

minimalna  konfiguracja:
– konsola do gier Nintendo 3DS