Resident Evil: Revelations+Circle Pad Pro

Resident Evil Revelations jest najnowaszą częścią gry serii survival, horroru odgrywającego się blizko towarzystwa Umbrela, które  wypuściło wirus, pod wpływem którego ludzie będą się zmieniać w potwory. Trzeba je powstrzymać. Ta część od samego początku była przeznaczona na  Nintendo 3DS i wraz z użyciem wszystkich kluczowych elementów konsoli i zapierającą dech w piersiach grafiką z efektem 3D, wzbudzą strach o przeżycie.

 Oryginalna, do tej pory nieopowiedziana historia, jest umieszczona pomiędzy zdarzeniami z części Resident Evil 4 i Resident 5, która przedstawia opowieść członka BSAA Jill Valentine i jej nowego partnera Parkera Lucianiego, którzy poszukują zaginionego kolegi Chrisa Redfielda. Jego ostatnie ślady GPS zaprowadzą Jill i Parkera do opuszczonej, olbrzymiej łodzi  po środku oceanu, która okaże się być zaludnioną przepaścią nieznanego dotąd nieprzyjaciela. Zbudzi się on w ciemności,a  dwóch członków BSAA będzie musiało się znim spotkać w cztery oczy.
Fani serii poznają całkiem nową scenerię, albowiem po raz pierwszy gra się odgrywa w łodzi po środku oceanu i  również pod wodą, dokąd Jill i Parker spróbują uciec. Nawet w wodzie nie jest bezpecznie.
Aby sterować, skorzystajcie z analogowej gałki Circle Pad i ekranu dotykowego, ale prawdziwym hardcorem będzie używanie drugiej analogowej gałki, za pomocą której będziecie kontrolować kamerę. Daltego  Resident Evil Revelations będzie wspierać również akcesorium Circle Pad Extention, które łatwo podłączycie do swojego  Nintendo3DS  i dodacie dodatkowy lewy analogowy Circle Pad i trzeci przycisk ramieniowy.

Cieszcie się:

  • Całkiem nowym Resident Evil – nowa historia, która zatacza koło wokół ulubionego bohatera serii Jill Valentine i Chrisa Redfielda, przedstawiając wam nowego członka BSAA- Parka Lucianego.  
  • Powrót klasycznego survival horroru – gracz zbada ciemne i tajemnicze zakątki opuszczonenj łodzi. Nie istnieją żadne kryjówki czy inne możliwości schowania się. Niebezpieczeństwa czyhają na każdym rogu.
  • Użycie wszystkich wyjątkowych elementów gry konsoli Nintendo 3DS – użyjcie ekranu dotykowego w celu rozwiązania zagadek czy zmiany broni.
  • Całkiem nowe przyrządy – gracze mają do dyscpozycji tzw. Genesis-Scanner, tak by mogli analizować nieprzyjaciół i odnaleźć ukryte przedmioty, dzięki którym będą mogli upgrade’ować swoją broń.
  • Całkiem nowe niebezpieczeństwo – zupełnie nowy rodzaj wrogów, którzy stana w cztery oczy z głównymi postaciami i będą współzawodniczyć również pod wodą.  Będziecie musieli stanąć przed wyzwaniem by walczyć z całą grupą potworów.
  • Z punktu widzenia pierwszej osoby – gracz może wybrać kilka podglądów. Do dyspozycji będzie miał  też podgląd z punktu widzenia 1 osoby( tak jak w first person shooter/strzelankach) oraz 3 osoby. 

Minimalna konfiguracja:
– konsola do gry Nintendo 3DS

Proponowana konfiguracja:
– konsola do gry Nintendo 3DS
– akcesorium Circle Pad Expansion