Animal Crossing: Lets go to the City Select

O grze:

Gdyby życie było niekończącymi się wakacjami, co byś robił ? Łowił ryby, zbierał muszelki  czy oglądał ze znajomymi sztuczne ognie? Lepił bałwana, rozdawał prezenty czy ozdabiał dom? Jechał na wycieczkę do miasta, robił wielkie zakupy czy odwiedzał przyjaciół z całego świata ? 

Animal Crossing jest taka trochę inną  symulacją życia. Nic nie musisz robić i nikt cię do niczego nie zmusza. Życie płynie tu spokojnym tempem, masz mnóstwo możliwości, czas ucieka tak samo szybko jak w prawdziwym życiu, ale tylko od ciebie zależy jak go spędzisz. 

Życie w mieście:
W świecie Animal Crossingu ciągle masz co robić. W twoim otoczeniu żyją zwierzątka, zupełnie jak ludzie a ty zostaniesz ich sąsiadem. Czas płynie tu identycznie jak w realnym życiu, także zawsze spotka cię coś nowego. Jest ta sama godzina, ten sam dzień, pora roku i te same święta co u ciebie. Jeśli chcesz przezyć coś szybszego  możesz wybrać się autobusem do nowej części miasta, stworznej dla Animal Crossing: Let’s Go to the City pro Wii.

W jednym domu możesz żyć rodzinnym życiem z kilkoma graczami na jednej konsoli. Razem możecie stworzyć doskonałe miejsce. Zaprojektuj ubrania, flagę, hymn, sadź kwiaty, drzewa, dbaj o swoje miejsce. Nie zapomnij o sąsiadach, z którymi możesz nawiązać dobre relacje. Masz swój styl? Pokaż go! Zmieniaj swój dom, możesz zbierać robaczki, ryby, zkamienieliny, zmieniać ubranie, sprzęt i dodatki.

Online funkcje:
Do gry możesz zaprosić przyjaciół z realnego świata. Animal Crossing: Let’s Go to the City pozwala na grę w trybie online multiplayer dzięki Nintendo WiFi Connection, która umożliwia tak zwane friend-codes wzajemne odwiedzanie się, podczas którego możecie razem sędzać czas, robić interesy, grać w gry lub czatować ( pisac lub używając swojego głos dzięki Wii Speak )

Minimalna konfiguracja:
– konsola Wii
– kontrolery Wii Remote

Polecna konfiguracja:
– konsola Wii
– kontrolery Wii Remote
– mikrofon Wii Speak

Drugie wydanie gry,  Nintendo Selects. Niczym się nie rózni od podstawowej wersji gry.