Animal Crossing: New Leaf + amiibo card

Animal Crossing jest grą, w której akcja toczy się w miasteczku pełnym rozkosznych i pracujących zwierzątek. Będziecie w nim jedynym człowiekiem, ale nie macie się czego bać, ponieważ zwierzątka te nie gryzą!
 

Możliwości gry

Animal Crossing proponuje mnóstwo atrakcji, dzięki którym czas spędzony w miasteczku na pewno będzie przyjemny. Będziecie musieli pracować, aby spłacić kredyt hipoteczny, ale dzięki temu będziecie mogli poprawić wygląd swojego domu oraz go powiększyć.Gracz pozna nowych mieszkańców, weźmie udział w różnych akcjach społecznych, będzie zbierać owoce, polować na chrząszcze, łowić ryby, dbać o kwiaty, obserwować morze bądź rozgwieżdżone niebo, szukać skarbów lub po prostu siedzieć i leniuchować. Animal Crossing w odróżnieniu od innych gier symulacyjnych nie będzie od was wymagać ciągłego starania się o wasze potrzeby. Otrzymacie wiele propozycji, ale tylko od was będzie zależeć, czy z nich skorzystacie, czy wybierzecie zupełnie coś innego. Czas ustawiony jest zgodnie z rzeczywistym, więc każdy dzień będzie dla was nowym wyzwaniem.

Świat bez końca

Wasze miasteczko nie posiada żadnych granic! Możecie również wybrać się do innych miast i odwiedzać zamieszkałych tam przyjaciół, których również będziecie mogli do siebie zaprosić. Poznacie wiele ciekawych lokalizacji i będziecie mieli możliwość odkrycia ich tajemnic, a robienie zakupów będzie dla was samą przyjemnością.

https://www.youtube.com/watch?v=6nvWSF7-h5A