Dołącz do przyjaciół w Fantasy Life – wyjdzie już 26 września na Nintendo 3DS

Fantasy-Life_ill_illustration_02_1

 

Link Mode – jest to sposób komunikacji online, który odkryjesz w trakcie wizyty w Guild Office w mieście Castel i umożliwia połączenie pomiędzy przyjaciółmi, którzy grają w Fantasy Life. Używaj Link Mode żeby obserwować swoich przyjaciół w grze i gratulować im, kiedy będą osiągać najlepsze wyniki.

Elementem dodatkowych funcji gry jest możliwość – przy pomocy sieci lokalnej czy multiplayera online – odkrywania świata Reveria nawet we trójkę. Online multiplayer zawiera specjalny czat, którego możesz używać podczas łowów lub odszukiwania cennych przedmiotów. Komunikacja z przyjaciółmi pomoże wam zgromadzić maksymalną ilość rzeczy oraz doświadczenie potrzebne do kontynuowania przygody – bez względu na to czy potrzebujesz pomocy w walce z przeciwnikiem czy w handlu drogocennymi przedmiotami w ramach Exchange Box.

Fantasy-Life_ldscp_World-Map_2_1

Oprócz wyżej wymienionych funkcji, gra również wspiera funkcję StreetPass, zwróć więc uwagę na pozostałych graczy, którzy w grze pojawią się jako mieszkańcy Reverii po spotkaniu ze Street Pass. Jeśli w ten sposób zaprzyjaźnisz się z innymi mieszkańcami, możesz uzyskać dodatkowe przedmioty do gry. Możesz też uchwycić najważniejsze momenty w grze za pomocą funkcji Snapshot, która umożliwia wykonywanie screenshotów za pomocą przycisku START – czyli kolejny sposób przedstawienia swoich przygódy przyjaciołom.

Przygotuj się na epicką przygodę osadzoną w świecie pustyni, zaśnieżonych gór i pirackich zatok. RPG Fantasy Life zawiera dynamiczną symulację życia i ukazuje się w Europie już 26 września na konsole Nintendo 2DS i 3DS. Wypróbuj nowe funkcje online, Link Mode i grę kooperatywną. Odkrywaj świat Reveria sam lub wraz z przyjaciółmi.