Just Dance 2014

Czas na  imprezę! Just Dance 2014, nowa wersja najczęściej kupowanej gry tanecznej na świecie, wnosi nowe figury z przełomowymi elementami dla każdej platformy sterowanej ruchem. Do tego doliczcie 40 najgorętszych muzycznych kawałków i stylów tanecznych, ale także po raz pierwszy w historii będziecie mogli balować w trybie dla większej ilości graczy!

Piosenki i ruchy taneczne!

Rytm waszej imprezy wyznaczy playlista Just dance 2014! Rozruszajcie przyjaciół, rodzinę w rytmie takich utworów jak „Feel This Moment“ Pitbulla i Christiny Aguilery, „Gentleman“ Psy, czy „Kiss You“ One Direction. Możecie też nastroić „oldies“ i powspominać legendarne kawałki takie jak „I Will Survive“ Glorie Gaynor.

Nowe funkcje i elementy gry rozkręcą każdą imprezę!

Just Dance 2014 w tym roku wynosi zabawę na nowy poziom i umożliwi wam przygotować najlepszą imprezę wszechczasów! Opanujcie światłą reflektorów i prowadźcie towarzyszy tańca w nowym trybie On Stage. Tańczcie z kimkolwiek na świecie w trybie World Dance Floor. Użyjcie ulubionej piosenki i zdefiniujcie własny sposób ćwiczenia za pomocą trybu Just Sweat.

Kluczowe elementy gry:

  • World Dance Floor: Tańczcie z kimkolwiek na świecie w pierwszym w ogóle trybie dla większej ilości graczy w ramach serii Just Dance. Gracze zapiszą się do wirtualnej grupy utworzonej z przyjaciół lub pozostałych miłosników Just Dance, którzy będą rywalizować w konkursach tematycznych (dziewczyny przeciwko chłopakom, grupa przeciwko grupie). Możecie też obserwować swoją pozycję na globalnych listach albo zabawić się ciekawymi informacjami o pozostałych graczach.
  • On the Stage: w tym trybie światła reflektorów padają tylko na Ciebie! Jeden gracz będzie tańczył a pozostali dwaj gracze, jeśli chcą, mogą mu towarzyszyć, mogą też śpiewać. Jako gwiazda możesz to potraktować poważnie i pokazać co w Tobie naprawdę siedzi, albo możecie się po prostu powygłupiać z przyjaciółmi.
  • Evolved Sweat Mode: Gracze mogą spersonalizować ćwiczenia przez stworzenie własnej listy utworów i obserwowanie spalanych kalorii. Teraz możecie takže obserwować spalanie kalorii i całkowity czas spędzony we wszystkich trybach gry.
  • Ulepszony handel: Już nigdy nie przegapicie żadnej aktualizacji czy nowej piosenki!
  • Więcej rodzajów tańca podczas jednego utworu: Wszyscy kochają różnorodność. Poznajcie alternatywne choreografie we wszystkich trybach gry (Just Sweat, Extreme, Battle i Mash-up).

 

Specyficzne elementy platformy:

  • Karaoke: Koniec ze śpiewaniem pod prysznicem! Śpiewajcie swoje ulubione hity z Just Dance!
  • Just Dance TV: Zachwycajcie się filmami waszych przyjaciój i przeglądajcie najnowsze zawartości i najnowsze algorytmy. Just Dance TV jest największym źródłem filmów generowanych przez użytkowników jaki kiedykolwiek istniał w grach.
  • Autodance: Autodance jest teraz dostępne na wszystkich platformach dysponujących kamerką w większej formie niż kiedykolwiek przedtem! Gracze mogą za pomocą Autodance przenosić swoje taneczne ruchy do muzycznego nagrania video i tym sposobem wprowadzić swój taniec w życie, lub po prostu się powygłupiać. Autodance umożliwia natychmiastowe udostępnianie waszych ulubionych momentów waszym znajomym, rodzinie lub od razu całemu światu!
  • Party Master: Tryb Party Master doczekał się znaczących zmian i powraca lepszy niż kiedykolwiek. Gracz, który posiada na Wii U kontroler jest teraz MC, który dostał całą masę środków, którymi może nadawać tempo całej imprezy.