Mario Party 9 Nintendo Selects

O grze:
Mario Party 9 na Wii U jest kolejną instalacją najpopularniejszej serii gier imprezowych z tak poularnymi postaciami z Mushroom Kingdom.
Wyzwania, które czekają na Ciebie spowodują większą współrywalizację. Bowser ukradł wszystkie mini gwiazdki z nieba i musisz je odzyskać. Jedynym rozwiązaniem  w walce z przeciwnikiem jest  wygrana w 80 minigrach.

Tryb Party:
Jest to nowy tryb, w który gra się jak w planszówce. Każdy z nas zna reguły gry Mario Party, które w tym trybie zostały na tyle dopracowane, że dzięki temu w jednym pojeździe podróżuje max. czwórka graczy, którzy będą się także wymieniać. Na planszy znajduje się kilka tras, gdzie mozna znaleźć pozytywne i negatywne pola. Teoretycznie możesz wpakować swoich przeciwników w kłopoty, ale ponieważ jedziecie razem na tym samym wózku, będziesz musiał z nimi współpracować.

Boss Battle:
Boss Battle to nowość w grze. W tym trybie wszyscy gracze muszą ze sobą współpracować i wspólnymi siłami kontrolować postaci-bosse, na czele z wąsatym Mario. Zbieraj gwiazdki, które każdy z graczy będzie zbierać na swoje konto.
Tryb Free Play:
Ten tryb umożliwi zagrać w ponad 80 mini gier. Inne dostępne tryby w grze to Extras, w którym znajdziesz mini grę Goomba Bowling czy logiczną Castle Clearout

Minimalna konfiguracja:
– konsola Wii
– kontroler Wii Remote
– kontroler Nunchuck