Mario Sports Superstars + amiibo card (1pc)

Mario i jego przyjaciele idą uprawiać sport

 

Przyłączcie się do Maria i jego przyjaciół przy prezentacji ich sportowych umiejętności w piłce nożnej, tenisie, golfie, baseballu i jazdy konnej w grze Mario Sports Superstars, która będzie dostępna na wszystkie urządzenia z rodziny Nintendo DS. Gracze mogą konkurować w pojedynke w obszernej palecie turnieji dla jednego gracza w każdej dyscyplinie, albo współzawodniczyć z przyjaciółmi w lokalnym online multiplayeru.

 

Z pięciu w pełni funkcjonalnych gier sportowych w Mario Sports Superstrars znajdzie się coś dla każdego. Fani piłki nożnej będą mogli rozkoszować się pojedynkiem z jedenastoma graczami po każdej stronie a żeby w pełni mieć kontrolę nad boiskiem sportowym, będą musieli w pełni opanować zarówno grupową taktykę jak i indywidualne zdolności. Fani gier z serii Mario Golf i Mario Tennis będą świadomi tego, co czeka ich na murawie. Entuzjaści baseballu będą musieli popracować nad technikami odbicia. W jeździectwie konnym, dżokeje będą musieli dosiąść konia, skakać przez przeszkody i dostać się jako pierwsi do celu, jeżeli chcą walczyć o tytuł championa. Zbierając marchewki rozmieszczone na torze gracze będą odzyskiwać wytrzymałość swoich koni, przy czym zbieranie gwiazd umożliwi im używanie techniki Star Dash, która podniesie ich szansę na zwycięstwo. Gracze mogą również odwiedzić swoje ulubione konie w ramach systemu Stable, dbać o nie, karmić je i pielęgnować czym wytworzą specjalną więź i zyskają tym samym dalsze korzyści na torze.

 

W każdym z pięciu reprezentowanych dyscyplin możliwa jest także gra dla jednego gracza, w której grający może przećwiczyć swoje umiejętności przed przystąpieniem do turnieju dla wszystkich poziomów. Multiplayerovy system umożliwi fanom sportu wypróbować swoje umiejętności z przyjaciółmi czy rodziną, zarówno lokalnie jak i online, albo wyzywać na pojedynek graczy z całego świata.

 

Bez względu na to, czy preferujecie siłę albo dokładność, we grze Mario Sports Superstars znajdziecie od razu 18 sportowców, przy czym 16 z nich jest dostępnych od początku gry a 2 dalszych będzie można aktywować spełniając wybrane turnieje i wyzwania.