OŻYW IKONICZNĄ ERĘ GIER WIDEO!

Złoty wiek 16-bitowych gier powraca

Yoshi, Samus oraz załoga Star Fox czekają na wspólną grę z wami.

The Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System wygląda tak samo jak konsola z lat 90., ale jest mniejsza. Dodatkowo tym razem jest na niej 21 zainstalowanych gier!

Zobacz zwiastun

Lata 90. dzwoniły – chcą odzyskać swoje kontrolery

Dwa przewodowe retro kontrolery Super NES są dołączone do zestawu i gotowe do gry multiplayer od razu po wyjęciu z pudełka.

Zagraj w najlepsze gry dla dwóch graczy, takie jak Super Mario Kart oraz Donkey Kong Country.

Powtarzaj

Nowa opcja pozwala na powtórzenie do pięciu minut rozgrywki od ostatniego zapisu. Każda gra może zapisać do czterech punktów powrotu.

Graj

Konsola Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment jest kompatybilna także z kontrolerem Wii Classic oraz akcesoriami Wii Classic Controller Pro*. Możesz podłączyć je i grać!

*Sprzedawane oddzielnie.

Ramki

Dzięki nowej opcji „Frame“ dookoła twojej gry mogą pojawić się świetne ramki. Niektóre z nich zmieniają kolor w zależności od tytułu, w który grasz.

Idealna retro rozgrywka

Przeżyj złotą erę 16-bitowej rozgrywki jak nigdy wcześniej.

Star Fox 2

Nie omiń szansy na odblokowanie i zagranie w Star Fox 2, niewydanego nigdy wcześniej sequela Star Fox. Być może pomoże ci w tym trochę instrukcja gry (ale my niczego nie podpowiemy).

Plus 20 klasycznych gier SNES!

Zobacz instrukcję obsługi

Uwaga: wszystkie gry zawarte w konsoli Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System są oryginalnymi, amerykańskimi wydaniami o częstotliwości odświeżania 60Hz.

Co jest w pudełku?

  • Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System
  • Dwa kontrolery Super NES Classic
  • Kabel HDMI
  • Kabel zasilający USB*
  • 21 zainstalowanych gier

*Uwaga: do grania wymagana jest ładowarka do kabla USB, ale nie jest ona dołączona do zestawu.

Ładowarka USB Nintendo

Ładowarka USB Nintendo (sprzedawana oddzielnie) będzie w sprzedaży tego samego dnia co konsola. Jest ona kompatybilna z Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System.

Gdzie kupić?

CDP.pl
ElectronicDreams.pl
HDmarket.pl
Powerplay.com.pl
Ultima.pl
X-Kom.pl

Przenieś się w czasie do lat 90. i zagraj ponownie w ponadczasowe klasyki na Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System.

Już w sprzedaży