Monster Hunter 3 Ultimate

W Monster Hunter 3 Ultimate na Nintendo 3DS i Wii U sięgniesz po broń i udasz się na łowy budzących strach potworów, w zapierających dech w piersiach, krainach. Z zupełnie nowymi stworami, przedmiotami i bronią oraz 200 misjami, pełnymi akcji, Monster Hunter 3 pozostaje najlepszą grą serii!

Ta pełna akcji gra RPG, z twardo wywalczonym zwycięstwem, nie kończy się. Z pozostałości po zlikwidowanych przez Ciebie potworów, np. kości, rogów, możesz stworzyć nowy rodzaj broni lub sprzętu, które pomogą Ci w znacznie trudniejszych pojedynkach.

Monster Hunter 3 Ultimate korzysta z wyjątkowych funkcji Nintendo 3DS i Wii U, by zaproponować graczom bardziej intuicyjne przeżywanie polowania. Nowa opcja ostrości w kamerze, ułatwi Ci sprawniejsze wycelowanie w potwora, a za pomocą ekranu dotykowego czy GamePad-a Wii U, w sekundzie możecie sięgnąć po książki, broń, mapy czy minigry. I w tym momencie ożywa zaczarowany świat  Monster Hunter 3 Ultimate na Nintendo 3DS w niesamowitej grafice 3D grafice i niezwykłej rozdzielczości na Wii U.

Właściciele wersji na Nintendo 3DS będą mogli udać się na łowy wspólnie, w bezprzewodowym multiplayerz-e oraz można przyłączyć jednego gracza na Wii U. Ci mogą grać on-line! Jeśli będziesz właścicielem wersji obu systemów, możesz skorzystać z kompatybilności danych, które będzie można wymieniać pomiędzy poszczególnymi kopiami, co pozwoli Cię na trening również w trakcie podróży.

  • Rozgromienie budzących strach potworów w ponad 200 misjach.
  • Wyrusz na łowy ze swymi przyjaciółmi w lokalnym multiplayerze z pozostałymi graczami na Nintendo 3DS czy tylko z jednym graczem na Wii U.
  • Przenoś swoją zapamietaną pozycję pomiędzy wersjami na Nintendo 3DS i Wii U i kontynuuj grę również w trakcie podróży.
  • Gracze mogą grać na Wii U również on-line!