New Nintendo Black+TLOZ Majora’s Mask+Figurine

New Nintendo 3DS oferuje nowe opcje, nową prędkość, nowe sterowanie, nowy widok 3D oraz mnóstwo nowych doświadczeń!

Tylko teraz dodatkowo w przystępnym cenowo zestawie z grą The Legend of Zelda: Majora's Mask i kolekcjonerską figurką Skull Kid – w ograniczonej ilości!

Jedna z ulubionych gier w historii z serii The Legend of Zelda jest już dostepna na Nintendo 3DS i 2DS. Wciel sie w postać Linka i wybierz sie na przerażającą wyprawę do tajemniczego świata Teriny. Zagraj w The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D po raz pierwszy na swojej kieszonkowej konsoli ciesząc się poprawioną grafiką 3D i mnóstwem dodatków, które umilą grę.

Odliczanie rozpoczęte! Masz tylko 3 dni na to, aby ochronić świat Terminy przed jego własnym księżycem. Nieznana ciemna siła spowodowała, że wypadł ze swego toru. Link przy pomocy Pieśni Czasu musí przeżywać w kółko ostatnie dni przed katastrofą. Potrzebuje uzyskać odpowiednią wiedzę i doświadczenie aby rozwiązać zagadkę maski Majora.

Magiczne maski grają w przygodach Linka ważną rolę. Przemień się za ich sprawą w Dekę, Gorgona czy Zorę i użyj ich umiejętności latania, toczenia się czy pływania.


Wygodniejszy podgląd 3D z funkcją super stabilne 3D

Dzięki funkcji super stabilnego 3D wbudowana kamera śledzi ruchy twojej głowy i automatycznie dopasowuje działanie efektu 3D tak aby był widoczny pod każdym kątem- nawet jeśli wykonujesz dużo szybkich ruchów- w najlepszej mozliwej jakości.
*efekt 3D może się różnić u różnych użytkowników.

Bardziej precyzyjne sterowanie z Control Stick i tylnimi przyciskami

Przyciski ZL i ZR zostały dodane obok przycisków L i R, a nedaleko przycisków A, B, X i Y można znaleźć nowy C Stick. Dzięki tym dodatkom przeglądanie internetowych stron na konsoli oraz sterowanie w grach jest łatwiejsze niż kiedykolwiek.

Sterowanie, które wcześniej było dostępne tylko dzięki Pad Circle Pro teraz jest dostępne w nowej konsoli – idealne do grania w Monster Hunter 4 Ultimate!

Strony internetowe możesz szybko przełączać przyciskami ZL i ZR, natomiast obraz przybliżysz używając C Stick.

Wzmocniony procesor

Pod obudową New Nintendo 3DS znajdziesz wzmocniony procesor, który umożliwi granie w bardziej wymagające gry, przegrywanie filmów wideo, szybsze pobieranie i używanie aplikacji Miiverse oraz gładsze przeskakiwanie między programami i grami.

Obsługa amiibo

Wzmocnij rozgrywkę z interaktywnymi figurkami amiibo. Wykorzystując czytnik NFC skieruj grę na zupełnie nowe, zaskakujące tory.

Konsole New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL na dolnym ekranie mają wbudowany czytnik NFC więc możesz cieszyć się grą z użyciem figurek amiibo.

Graj w swoje ulubione gry Nintendo DS

Nie obawiaj się, że wraz z aktualizacją stracisz swoje aktualne gry na Nintendo DS. Prawie wszystkie istniejące gry na Nintendo DS i Nintendo DSi będziesz mógł przenieść na konsolę New  Nintendo 3DS. Dzięki wstecznej kompatybilności możesz grać w ulubione gry  Nintendo DS..

Udoskonalone funkce:

– 1.2x większy ekran niż w Nintendo 3DS
– Lepsze fotografowanie w gorszych warunkach oświetleniowych.
– Możliwość przenoszenia danych prosto z PC za pośrednictwem WiFi bez konieczności wyjmowania karty pamięci microSD
– Automatyczne dostosowywanie natężenia światła do Twojego aktualnego otoczenia poprawi komfort patrzenia i wydłuży żywotność baterii.
– możliwośc przeglądania filmów wideo dzięki przeglądarce internetowej

Spersonalizuj swoją konsolę

Tak samo jak we wcześniejszych konsolach z serii 3DS, New Nintendo 3DS i New Nintendo 3DS XL umożliwia dopasowanie wyglądu podstawowego menu za pośrednictwem szerokiej palety tematów.

Sklep tematyczny oferuje mnóstwo różnych wzorów, między, którymi nie brakuje na przykład Maria, Zeldy i wielu więcej. Niektóre tematy mają swoją własną muzykę i efekty dzwiękowe!

Zmieniaj nakładki

Tylko z konsolą New Nintendo 3DS możesz zmienić wygląd swojego urządzenia za pomocą wymiennych nakładek.Zestaw zawiera nakładki na przednią i tylną stronę konsoli. Masz do wyboru różne motywy i zabawne faktury.Wymieniaj je kiedy masz na to ochotę i wypróbuj różne kombinacje przednich i tylnich nakładek aby uzyskać niepowtarzalny wygląd konsoli.Teraz możesz sam stworzyć niepowtarzalny wygląd konsoli!

Zawartość opakowania konsoli:
– konsola New Nintendo 3DS
– wymienna obudowa przednia i tylna w kolorze konsoli
– rysik New Nintendo 3DS
– karta pamięci microSDHC (4 GB)
– karty AR
– instrukcja Quick-Start
– instrukcja obsługi i gwarancja

UWAGA! Zestaw NIE ZAWIERA ŁADOWARKI! Konieczne jest zakupienie ładowarki osobno lub użycie ładowarki od konsoli Nintendo 2DS, Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL, Nintendo DSi lub Nintendo DSi XL.

Oprócz konsoli zestaw zawiera:
– Kopię gry 3DS The Legend of Zelda: Majora's Mask
– Kolekcjonerską figurkę Skull Kid