20.03.2015 już możesz cieszyć się grą Mario Party 10 na Wii U

Nieproszony gość Bowser przyszedł zrujnować najnowszą część Mario Party. Po raz pierwszy na konsoli Wii U zagraj postacią Bowsera w nowych minigrach Bowser party, przeciwko aż czterem graczom, w roli Mario i jego przyjaciół. Steruj Bowserem za pomocą przycisków, ruchu i ekranu dotykowego na Gamepadzie Wii U. Siej spustoszenie w każdej minigrze, podczas gdy pozostali gracze będą usiłowali przetrwać.

NOWINKI W GRZE:

Po raz pierwszy w serii możesz grać postacią Browsera za pomocą gamepada. W minigrach Bowser Party jeden z graczy wcieli się w postać ziejącego ogniem Bowsera, który będzie chciał podpalić, pokonać lub chociaż przegnać pozostałych graczy. Czterech graczy przy użyciu Wii remote musi stawić czoła grającemu Browsera użytkownikowi gamepada Wii U. Dzięki przewadze czterech do jednego niszczenie zabawy nie było nigdy taką zabawą!

– Steruj Browserem na różne sposoby dzięki gamepadowi Wii U. Na przykład w mini grze Zły Oddech Browsera gracz wcielający sie w postać Browsera musi za pomocą gamepadu poruszać się tak, aby trafić ognistymi kulami w pozostałych graczy, którzy starają się uciec.

– Kolory i tekstura są jeszcze wyraźniejsze i żywsze w jakości HD.

– Ciesz się nowymi minigrami w kalsycznym stylu Mario Party aż z czterema graczami.