CIESZ SIĘ BIBLIOTEKĄ PONAD 1000 GIER NA NEW NINTENDO 2DS XL

Rodzina konsol Nintendo 3DS wita dziś w swoich kręgach najnowszego członka – New Nintendo 2DS XL. Kompaktowa, lekka, zamykana konsola pozwala na spróbowanie swoich sił w ponad 1000 grach z ogromnej biblioteki tytułów Nintendo 3DS, New Nintendo 3DS oraz Nintendo DS.

JANS_001_EUilluBA_01_R_ad-0_sm

Konsola New Nintendo 2DS XL dostępna jest w dwóch stylowych opcjach kolorystycznych – czerń + turkus oraz biel + pomarańcz. Konsola jest lżejsza od New Nintendo 3DS XL, ale znajduje się w niej tyle samo mocy oraz wbudowane wsparcie dla interaktywnych figurek oraz kart amiibo.

NINTENDO_20171032

Rodzina konsol Nintendo 3DS zabawia graczy szerokim wachlarzem gier wysokich jakości od 2011 roku, co jest dowodem na sukces przenośnej rozrywki” – powiedział szef Nintendo of Europe, Satoru Shibata. „Dzięki kompaktowej, lekkiej konsoli New Nintendo 2DS XL gracze mogą cieszyć się świetnymi grami z okresu ponad sześciu lat (oraz tytułami, które dopiero nadejdą) wszędzie, gdzie pójdą.” 

Konsole Nintendo są jedynymi dedykowanymi sprzętami do gier wideo, na których gracze mogą grać jako Super Mario, łapać Pokémony lub uratować Hyrule w The Legend of Zelda. Niezależnie od tego, czy będą chcieli skakać i biegać w SUPER MARIO 3D LAND oraz New Super Mario Bros. 2, starać się wejść na podium w Mario Kart 7, bawić się w świecie przyjaźni w Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, czy też walczyć z popularnymi postaciami Nintendo w Super Smash Bros. for Nintendo 3DS, każdy gracz znajdzie dla siebie wiele świetnych tytułów.

17030066_NINTENDO_3DSXL_1774

Do biblioteki Nintendo 3DS pełnej klasycznych tytułów wraz z premierą New Nintendo 2DS XL dołączają także trzy nowe gry. Demo każdego z nich dostępne jest w sklepie Nintendo eShop:

  • Hey! PIKMIN – Dołącz do dzielnego Kapitana Olimara w tej czarującej platformowej przygodzie. Po rozbiciu się na tajemniczej planecie musi zaprzyjaźniać się z słodkimi, kolorowymi Pikminami, aby zdobyć wystarczającą ilość Sparklium do naprawy swojego statku.
  • Miitopia – Bądź gwiazdą swojej własnej przygody i baw się z przyjaciółmi! Odtwórz siebie, znajomych oraz członków rodziny i wyrusz na wspaniałą przygodę, aby pomóc mieszkańcom Miitopii. Twórz swoje własne postacie Mii lub przenieś je z Tomodachi Life, ustaw ich osobowość i wybierz dla nich role w opowieści. Mogą zostać Magami, Szefami Kuchni, a nawet Gwiazdami Popu i stanąć przeciwko szeregowi zabawnych przeciwników.
  • Dr Kawashima’s Devilish Brain Training: Can you stay focused? – Brain Training powraca! Najnowszy tytuł w serii – która sprzedała się w Europie w ponad 15 milionach kopii – rozwija zdolności koncentracji gracza oraz jego pamięć roboczą dzięki serii ciekawych ćwiczeń.

Oprócz ogromnego wachlarza świetnych tytułów wydanych do tej pory gracze mogą spodziewać się także wielu nowych gier w nadchodzących miesiącach:

  • Monster Hunter Stories – Wciel się w jeźdźca i zwiąż się z potworami, aby zwiększyć ich potencjał i ulepszyć potężne ataki. Gracze mogą latać, pływać oraz przedzierać się do nowych obszarów mapy, odkrywać jajka, wykluwać je i brać udział w turowych walkach w zespołach do pięciu potworów. Premiera Monster Hunter Stories: 8 września.
  • Metroid: Samus Returns – Powraca klasyczny Metroid. Gra pojawi się w sklepach 15 września wraz z dwoma nowymi figurkami amiibo z serii Metroid: Samus Aran oraz Metroid.
  • Story of Seasons: Trio of Towns – Udowodnij swojemu ojcu, że jesteś w stanie poprowadzić swoją własną farmę oraz pomóc swoim sąsiadom w tym ekscytującym symulatorze farmy, który wyjdzie 13 października. Odwiedź trzy różne miasta, dbaj o zwierzęta, pracuj oraz przebieraj swoją postać w specjalne ubrania z serii Super Mario.
  • Pokémon Ultra Sun and Pokémon Ultra Moon – Dzięki nowym elementom fabuły, nowym Pokemonom oraz ulepszonym opcjom rozgrywki gry Pokémon Ultra Sun oraz Pokémon Ultra Moon oferują świeżą przygodę w tropikalnym regionie Alola. Premiera gier: 17 listopada.

Sprawdź najnowszego członka rodziny konsol Nintendo 3DS, lekką konsolę New Nintendo 2DS XL, już teraz.
Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl