Co nowego zobaczysz w “The Legend of Zelda: Majora’s Mask 3D”

 

The Legend of Zelda: Majora’s Mask początkowo wydana na konsolę Nintendo 64, wraca w pełni odnowiona na Nintendo 3DS z poprawioną grafiką i nowymi funkcjami!

Wciel się w młodego Linka w tej najmroczniejszej odsłonie serii The Legend of Zelda. Trafiasz do tajemniczej Terminy, świata, który czeka zagłada, jeśli Ty go nie uratujesz w ciągu zaledwie trzech dni. Przemierzaj nowe lochy pełne zagadek, pokonuj wrogów, wykorzystaj tajemną moc masek i Okaryny Czasu przeżywając wciąż te same trzy dni. Wszystko po to by ocalić świat przed spadającym księżycem, który zniszczy wszystko i wszystkich na swojej drodze.

Świeże spojrzenie!

Grafika pierwotnej wersji gry została ulepszona, ożywiając przygody tak jak nigdy wcześniej ale równocześnie pozostając nadal wierna oryginalnej wersji na Nintendo 64. Rozejrzyj się po świecie dzięki kontroli ruchu Nintendo 3DS. Możesz również użyć Nintendo 3DS Circle Pad Pro (do kupienia osobno) na Nintendo 3DS albo C stisk na New Nintendo 3DS aby dostosować widok.

Dotknij historii!

Zyskaj jeszcze łatwiejszy dostęp do przedmiotów niż kiedykolwiek wcześniej z dotykowym ekranem. Teraz możesz za pomocą dotknięcia menu na ekranie wybrać swój sprzęt a także błyskawicznie przeglądać mapy i przeskakiwać między pozycjami.

Pokonaj czas!

Śledź wszystkie swoje zadania w odnowionym Bombers’ Notebooku –nastaw budzik, aby nie przegapić ważnych wydarzeń i sprawdź na mapie gdzie się odbywają, a to wszystko dzięki szybkiemu przełączaniu na dotykowym ekranie. Czas nie czeka na nikogo ale łatwiej go pilnować z tym przydatnym gadżetem.

Ocal dzień!

Zapisz swoje przygody w każdej chwili. Musisz tylko odnaleść posąg sowy i pióra, które są rozmieszczone po całej ziemii Termina. Ale bądź ostrożny: przy powrocie do świtu pierwszego dnia, postęp w grze już nie jest automatycznie zapisywany.