DAEMON X MACHINA ORBITAL LIMITED EDITION NA NINTENDO SWITCH UKAŻE SIĘ W EUROPIE I AUSTRALII

Osoby, które zawsze marzyły o własnym robotycznym, uzbrojonym kombinezonie powinny sięgnąć po DAEMON X MACHINA Orbital Limited Edition – pudełkową wersję DAEMON X MACHINA na Nintendo Switch, wydaną wyłącznie w Europie i Australii. Oprócz fizycznego wydania gry, DAEMON X MACHINA Orbital Limited Edition zawiera 18-centymetrową figurkę “Arsenal”, stustronicową książkę, SteelBook® oraz pudełko, stylizowane na hangar, z przegródką, w której można umieścić figurkę.

Odkrywaj świat destrukcji i metalowego chaosu w DAEMON X MACHINA, pełnej akcji strzelance, zaplanowanej na Nintendo Switch 13 września. Gracze muszą stawić się na polu bitwy w śmiercionośnych zmechanizowanych kombinezonach bojowych, znanych jako Arsenals, aby uratować planetę przed skorumpowanymi robotami, kontrolowanymi przez sztuczną inteligencję. Obejrzyj zwiastun DAEMON X MACHINA – E3 2019, by zobaczyć postapokaliptyczne środowisko i pełną akcji grę.

DAEMON X MACHINA Orbital Limited Edition zawiera ekskluzywne przedmioty, takie jak 18-centymetrowa figurka “Arsenal” i stustronicowa książka, i będzie dostępna w ograniczonych ilościach w Europie i Australii. DAEMON X MACHINA pojawi się na Nintendo Switch 13 września i jest dostępna do pobrania w pre-orderze już teraz.