DARMOWA AKTUALIZACJA DO SUPER MARIO ODYSSEY DOSTĘPNA DO POBRANIA JUŻ DZIŚ

Od dziś gracze mogą pobrać darmową aktualizację do Super Mario Odyssey, która dodaje minigrę o nazwie Baloon World, nowe stroje dla Mario, a także dwa nowe filtry do trybu Snapshot.

mario1

Balloon World zostanie aktywowany, kiedy gracze pobiorą darmową aktualizację i zakończą główny wątek w grze. Wtedy będą musieli znaleźć Luigiego w każdym Królestwie, a następnie porozmawiać z nim, by móc rozpocząć przygodę. W trybie “Hide It” gracze mają ograniczony czas na schowanie balona, a w trybie “Find It” mają tyle samo czasu na znalezienie balona ukrytego przez graczy z różnych zakątków świata. Kiedy gracze chowają i szukają balonów, ich Ranga wzrasta w oparciu o zdobywane punkty. Podczas gry w trybie Balloon World zmieniać się będzie również atmosfera w każdym z królestw: przykładem może być New Donk City, gdzie gracze zaobserwują deszcz w trakcie dnia, a nad Tostareną będą mogli zobaczyć zachód Słońca.

mario2

W aktualizacji gracze znajdą również nowe stroje, a także filtry do trybu Snapshot, które nadadzą Mario nowego wyglądu. Stroje Sunshine, Musician oraz Knight Armor zostały dodane do gry i będą dostępne w sklepie po tym, jak gracze zakończą główny wątek fabularny. Pojawiły się również dwa filtry w trybie Snapshot: Coin oraz Neon. Spróbujcie ich użyć, by uchwycić różne nowe, zabawne momenty w grze.

mario54

Darmowa aktualizacja do Super Mario Odyssey, która zawiera w nową minigrę o nazwie Balloon World, nowe stroje oraz filtry do trybu Snapshot jest już dostępna do pobrania. W planach są również kolejne nowe stroje. Więcej informacji znajdziecie na koncie Super Mario w serwisie Twitter.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl