Finaliści konkursu Nintendo Labo Creators wytypowani z krajów dystrybutora (Czech, Słowacji, Węgier i Polski)

 

SM_LaboContest_H2x1

Latem rozpoczęliśmy poszukiwania najlepszych europejskich kreacji Nintendo Labo i wystartowaliśmy z konkursem Nintendo Labo Creators Contest.

Zapytaliśmy mistrzów w konstrukcji wynalazków oraz kreatywne dusze, co mogliby wytworzyć, gdyby dać im w ręce Nintendo Labo. Zaskoczyła nas wyobraźnia i kreatywność wszystkich zgłoszeń, które do nas dotarły. Wielkie dzięki dla wszystkich tych, którzy wzięli udział w naszym konkursie!

Bez zbędnego przeciągania prezentujemy Wam finalistów z krajów dystrybutora w kategoriach: Kreacje, Modyfikacje i Dzieci (wiek od 3 do 12 lat).

Zobaczcie sami!

Finaliści w kategorii Kreacje: Matematyczna wieża niespodzianek, Szymon!

Creation_Winner

Finaliści w kategorii Modyfikacje: Zimowy domek, Monika!

Custom_Winner

Finaliści w kategorii Dzieci: Magiczny domek, Veronika!

KIDS_Winner

Każdy z finalistów otrzyma niestandardową, koloryzowaną parę Joy-Conów oraz kopię niedawno wydanego Nintendo Labo: Vehicle Kit. Wszyscy otrzymają również puchar Nintendo Labo Creators Contest!

img_FHAC_LABO_VK_Box_PS_R

Ale Creators Contest na tym się nie kończy…

img_Cimg_D

img_B

Wszystkie zgłoszenia finalistów z całej Europy zostaną wkróce ocenione przez panel ściśle tajnych ekspertów Nintendo Labo, którzy wytypują zwycięzców w poszczególnych kategoriach. Wkrótce poznamy nazwiska finalistów, którzy otrzymają nagrodę główną – niestandardowy zestaw Nintendo Switch.

Dowiedz się więcej na temat Creators Contest z oficjalnej strony Nintendo Labo lub zasubskrybuj kanał Nintendo Labo w serwisie YouTube, gdzie co tydzień znajdziesz nowe wideo na temat gry.