Flextrenuj swój mózg w zabawny sposób dzięki Big Brain Academy: Brain vs. Brain, od dziś na Nintendo Switch

Big Brain Academy: Brain vs. Brain już dziś trafia na Nintendo Switch.
W tej nowej multiplayerowej* grze imprezowej, w którą każdy może zagrać, gracze mogą wziąć udział w serii zadań rozwijających mózg, które sprawdzają ich zdolności umysłowe. Istnieje pięć różnych kategorii: Identyfikacja, Zapamiętywanie, Analiza, Obliczanie i Wizualizacja, które oferują wiele różnych ćwiczeń. Wśród wielu innych takie jak zapamiętywanie serii liczb, identyfikowanie zwierzęcia, gdy powoli nabiera ostrości, lub pomoc w prowadzeniu pociągu do celu.

Wybitny profesor, Dr. Lobe, będzie nagradzał graczy wynikiem Big Brain Brawn w oparciu o ich osiągnięcia, co z kolei pozwoli zarobić w grze monety, za które można odblokować kostiumy dla swojego awatara, od stroju kota po kostium kukurydzy!

Osoby, które chcą potrenować przed kolejnym meczem, mogą skorzystać z trybu Practice, w którym każdy może powtórzyć swoje ulubione zadania, próbując zdobyć wysokie wyniki i medale. Możesz także zmierzyć się z przyjaciółmi i rodziną w meczach dla 4 graczy*, aby sprawdzić, kto osiągnie najlepszy wynik. Aby dowiedzieć się, jak ich mózg wypada na tle całego świata, gracze mogą przejść do trybu Ghost Clash** i zmierzyć się z danymi innych użytkowników, jak również rywalizować z innymi osobami z listy znajomych, członkami rodziny, którzy mają profile na tej samej konsoli Nintendo Switch, a nawet z przyjaznymi konkurentami z całego świata.**

*Do trybu multiplayer mogą być wymagane dodatkowe akcesoria. Niektóre akcesoria są sprzedawane oddzielnie.
** Wymagane jest połączenie z Internetem. Aby korzystać z usług online, należy utworzyć konto Nintendo i zaakceptować odpowiednią umowę. Obowiązuje Polityka prywatności konta Nintendo. Niektóre usługi online mogą nie być dostępne we wszystkich krajach. Gra online wymaga płatnego członkostwa online.