JESZCZE BARDZIEJ EMOCJONUJĄCA PRZYGODA W SPECJALNYM DLC GRY CAPTAIN TOAD: TREASURE TRACKER, DOSTĘPNYM JUŻ TERAZ NA NINTENDO SWITCH

Przyszedł czas, by łowcy przygód ponownie sięgnęli po plecaki i nagłowne latarki, ponieważ Captain Toad: Treasure Tracker – Special Episode* jest już dostępne na Nintendo Switch. Po raz pierwszy wspomniane podczas prezentacji Nintendo Direct 13 lutego, teraz to płatne DLC można pobrać z Nintendo eShop. Zawiera 18 nowych wyzwań, łącznie z nowymi planszami i nowymi Shiny Crowns, które trzeba odnaleźć. Nowe plansze przynoszą świeże, kolorowe środowiska, takie jak tonący okręt oraz królestwo zbudowane ze słodyczy. A dla tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z Kapitanem Toadem, na Nintendo eShop dostępny jest cyfrowy bundle, zawierający pełną wersję gry oraz DLC w jednym.

Captain Toad: Treasure Tracker to platformówka, w której gracze pomagają Kapitanowi Toadowi oraz jego towarzyszce przygód, Toadette, przebrnąć przez szereg wymyślnych trójwymiarowych poziomów. Celem jest zebrać gwiazdkę na końcu każdego poziomu, ale na graczy z sokolim wzrokiem czeka po drodze również wiele innych ukrytych skarbów. Captain Toad może nie wygląda jak typowy bohater – wystarczy wspomnieć jego ciężki plecak, przez który nie może nawet skakać – ale jest odważny i zdeterminowany, i zawsze dąży do celu. Captain Toad: Treasure Tracker to dobry start dla osób zaczynających przygodę z grami.

Ponadto, darmowy update z lutego pozwala na przejście każdego poziomu we dwójkę – idealna opcja dla przyjaciół i rodzin, które chcą wspólnie odkrywać świat Captain Toad: Treasure Tracker. Co dwie głowy to nie jedna, zwłaszcza kiedy szuka się skarbu!

 

Captain Toad: Treasure Tracker Special Episode DLC uzupełnia rozkoszną platformówkę o masę nowości. Już teraz można je pobrać na Nintendo Switch i cieszyć się grą solo lub z przyjacielem w trybie kooperacyjnym.