KOŃCOWE ODLICZANIE DO E3 2019 NINTENDO WZBOGACA NOWYMI SZCZEGÓŁAMI DOTYCZĄCYMI TEGO, CZEGO FANI MOGĄ SIĘ SPODZIEWAĆ

E3 2019 zbliża się wielkimi krokami, dlatego Nintendo zdradza więcej szczegółów dotyczących swoich planów co do wydarzenia, mającego miejsce w Los Angeles w dniach 11-13 czerwca. Nintendo potwierdziło, że wśród gier na Nintendo Switch, w które uczestnicy wydarzenia będą mogli zagrać, znajdują się Pokémon Sword i Pokémon Shield, na których skupił się niedawny  Pokémon Direct. Inne gry na stanowisku Nintendo to między innymi Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening i MARVEL ULTIMATE ALLIANCE 3: The Black Order. Fani poznają szczegóły dotyczące gier nadchodzących na Nintendo Switch podczas wtorkowej prezentacji Nintendo Direct, oraz wiele innych informacji przez cały tydzień na Nintendo Treehouse: Live, ze szczególnym uwzględnieniem gier indie we czwartek, 13 czerwca.

 

Niektóre z planów Nintendo na tydzień E3 2019:

 

  • Wiele turniejów: Drużyny z całego świata zmierzą się w grach na Nintendo Switch w sobotę, 8 czerwca w Los Angeles. Akcja rozpocznie się o 20:00 od Super Mario Maker 2 Invitational 2019, w którym gracze Super Mario Maker zmierzą się na różnych planszach Super Mario Maker 2. Następnie, fani będą mogli obserwować Splatoon 2 World Championship 2019 – z udziałem europejskich mistrzów Alliance Rogue – oraz turniej Super Smash Bros. Ultimate World Championship 2019 3v3, w którym niemieccy Squad of Light, RobinGG, Sirjon oraz rezerwowy Thunda zagrają jako Team Europe. Turniej będzie streamowany na żywo po angielsku na stronie Nintendo of Europe E3 2019.
  • Nintendo Direct: Prezentacja rozpocznie się we wtorek, 11 czerwca o godzinie 18:00. Prezentacja, skupiająca się wyłącznie na oprogramowaniu, będzie przeglądem gier zaplanowanych na rok 2019. Widzowie mogą ją obejrzeć w swoich językach odwiedzając stronę Nintendo of Europe E3 2019.
  • Nintendo Treehouse: Live: Ekipa Nintendo of America’s Treehouse poprowadzi ze stanowiska Nintendo na E3 stream na żywo, który pokaże gry wraz z komentarzem. Show 11 czerwca rozpocznie się bezpośrednio po prezentacji Nintendo Direct. Przez kolejne dwa dni stream będzie się rozpoczynał o 18:00. Po raz pierwszy w historii Nintendo poświęci czwartkowe Nintendo Treehouse: Live indykom. Livestream można obserwować po angielsku codziennie na stronie Nintendo of Europe E3 2019.
  • Wyprzedaż Nintendo eShop: Z okazji E3 2019 Nintendo oferuje zniżki na wybrane gry na Nintendo Switch oraz Nintendo 3DS na Nintendo eShop oraz na stronie Nintendo of Europe. Wyprzedaż rozpocznie się o 19:00, 11 czerwca i potrwa do 18 czerwca, do 23:59 (czasu lokalnego). Pełna lista zniżek zostanie ogłoszona w przyszłym tygodniu.

 

Najświeższe informacje o obecności Nintendo na E3 2019 znajdziecie na stronie Nintendo of Europe E3 2019.

Odwiedzający E3 będą mogli wypróbować szereg tytułów na Nintendo Switch, a fani usłyszą szczegóły dotyczące nadchodzących gier na Nintendo Switch w czasie wtorkowej prezentacji Nintendo Direct. Dodatkowe informacje pojawią się w trakcie tygodnia na Nintendo Treehouse: Live, ze szczególną uwagą poświęconą grom indie we czwartek, 13 czerwca.