KONKURS: W POSZUKIWANIU NAJLEPSZYCH PROJEKTÓW NINTENDO LABO W EUROPIE

Nintendo ogłasza europejski Nintendo Labo Creators Contest i polscy twórcy Toy-Conów również mogą wziąć w nim udział! Nieważne, czy tworzysz własne projekty, czy świetnie zmieniasz czyjeś prace – każdy może wziąć udział w konkursie i wygrać niesamowite nagrody, w tym limitowaną edycję konsoli Nintendo Switch.

SM_LaboContest_H2x1

Nagrody

Nagroda główna w każdej z kategorii:

  • Specjalna edycja konsoli Nintendo Switch w barwach nawiązujących do Nintendo Labo
  • Trofeum Nintendo Labo Creators Contest
  • Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit

Finaliści w każdej z kategorii otrzymają:

  • Zestaw dwóch Joy-Conów do konsoli Nintendo Switch w barwach nawiązujących do Nintendo Labo
  • Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit

Półfinaliści w każdej z kategorii otrzymają:

  • Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit

Komisja wyłoni finalistów z każdego kraju, których to prace będą potem ocenianie przez specjalny zespół, który wyłoni europejskich zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

img_E

Kategorie

W każdej kategorii możesz zgłosić się kilka razy, używając swojego adresu email powiązanego z kontem Nintendo, pod warunkiem, że w każdym zgłoszeniu dodasz inną pracę. Przed wysłanie zgłoszenia przeczytaj regulamin. 

Własne projekty

Masz pomysł na własnego Toy-Cona? Weź kartony, wskocz do Toy-Cona Garage i zobacz gdzie zaprowadzi Cię Twoja kreatywność!

Modyfikacje Toy-Conów

Wyciągnij długopisy, farby, naklejki, ołówki, igły, nitki czy cokolwiek co tylko znajdziesz w domu i stwórz swoją własną modyfikację jednego z Toy-Conów.

Dzieci – od 3 do 11 lat

W tej kategorii dzieci do lat 12 mogą zgłaszać swoje pracy – czy to własne projekty czy też modyfikacje. Pamiętaj jednak, że zgłoszenie w imieniu dziecka musi wypełnić rodzic.

img_C

Zgłoś się tutaj! Termin składania zgłoszeń upływa 7 września 2018