LIMITOWANE ZESTAWY NINTENDO SWITCH + MARIO KART 8 DELUXE W SPRZEDAŻY W WYBRANYCH SKLEPACH

Odpal silnik i gaz do dechy – limitowany zestaw Nintendo Switch + Mario Kart 8 Deluxe – zawierający konsolę Nintendo Switch z mocniejszą baterią – jest już dostępny w wybranych sklepach w Polsce.

Święta tuż za rogiem, a ten zestaw jest idealnym prezentem dla przyjaciół i rodziny, którzy chcą się ścigać kiedykolwiek, gdziekolwiek. Połączenie konsoli Nintendo Switch z mocniejszą baterią, pary kontrolerów Joy-Con (Neon Red/Neon Blue), oraz kodem do pobrania Mario Kart 8 Deluxe, to wszystko, czego dwóch graczy potrzebuje, aby rozpocząć wyścigi. Do czterech graczy może bawić się używając dodatkowych kontrolerów Joy-Con, sprzedawanych oddzielnie. A ponieważ na Nintendo Switch można grać kiedykolwiek, gdziekolwiek, z kimkolwiek, te wyścigi można oglądać na dużym ekranie telewizora w domu, na tylnym siedzeniu samochodu lub gdziekolwiek indziej sobie zażyczysz. Możesz też wyzwać zawodników z całego świata. Nawet 12 graczy może wziąć udział w wyścigach online, a dwóch graczy w trybie lokalnym może nawet grać online na tej samej konsoli Nintendo Switch.

W Mario Kart 8 Deluxe znane postacie z serii Super Mario, takie jak Mario, Luigi, Peach i Bowser, a także z innych ulubionych serii Nintendo, na przykład Link z serii Legend of Zelda, Inklingowie ze Splatoon, oraz Isabelle z Animal Crossing mogą ścigać się na trasach w Mushroom Kingdom i nie tylko. Zawodnicy muszą być odpowiednio przygotowani, żeby wybić się na prowadzenie. Mogą użyć przedmiotów takich jak Super Star – która sprawia, że gracz jest przez chwilę niezniszczalny – oraz Spiny Shell, która namierzy i zaatakuje gracza na pierwszej pozycji.  Dodatkowo można użyć antygrawitacji, która pozwala jeździć po ścianach, oraz wspaniałych wodospadów, a nawet speed boost. Gracze mogą też jeździć w stylu The Legend of Zelda: Breath of the Wild! Pokonaj trasę jak mistrz z Master Cycle Zero i Champion’s Tunic Link, i dodaj kilka legendarnych części do swojego pojazdu: the Ancient Tyres oraz Paraglider. Zobacz zwiastun Mario Kart 8 Deluxe X The Legend of Zelda: Breath of the Wild, by zobaczyć te nowości w akcji.

Na świecie rozeszło się ponad 19 millionów kopii, więc gracze w każdym wieku i na każdym poziomie zaawansowania już doświadczają zabawy z multiplayerowymi wyścigami w Mario Kart 8 Deluxe. Z opcjonalnym Smart Steering, który zabrania zawodnikom wypadać z trasy, nawet bardzo młodzi gracze mogą cieszyć się akcją.

Mario Kart 8 Deluxe jest również kompatybilna z Nintendo Labo, interaktywnej serii Nintendo, w której budujesz, grasz i odkrywasz. Złap kierownicę i wyrusz po zwycięstwo, używając Toy-Con Motorbike z Nintendo Labo Toy-Con 01: Variety Kit, lub używaj kierownicy i pedału z Nintendo Labo Toy-Con 03: Vehicle Kit, aby poczuć się jak prawdziwy kierowca. Dowiedz się więcej o kompatybilności Nintendo Labo i Mario Kart 8 Deluxe na oficjalnej stronie Nintendo Labo.

Mario Kart 8 Deluxe to tylko jeden z wielu tytułów, którymi każdy może się cieszyć na Nintendo Switch. W pięć poniższych tytułów możne również grać w dwóch graczy z kontrolerami Joy-Con, zawartymi w zestawie Nintendo Switch Mario Kart 8 Deluxe:

  • Super Mario Party – Super Mario Party wraca do korzeni, przynosząc z powrotem klasyczny styl gier planszowych, ale z nowymi elementami strategii, takimi jak Dice Blocks. Gra przedstawia też nowe sposoby gry, łącznie z minigrami do czterech graczy, oraz wieloma nowymi trybami dla rodzin i przyjaciół. Gracze mogą też grać w miks 5 z 10 minigier online** z graczami z całego świata lub z przyjaciółmi w Online Mariothon.
  • Super Mario Odyssey – Ta przygoda Mario w 3D jest naładowana sekretami i niespodziankami, a z nowymi ruchami Mario, takimi jak Cap Throw, Cap Jump oraz Capture, przeżyjesz zabawną i ekscytującą grę jak nigdy wcześniej w grach z Mario.
  • Mario Tennis Aces – W tych naładowanych akcją grach sportowych do czterech graczy** możecie złapać rakiety i wybrać spośród kilku postaci z serii Super Mario, od Mario po ulubieńców takich jak Chain Chomp. Nieważne, czy jesteś amatorem, czy profesjonalistą, Mario Tennis Aces serwuje pierwszorzędną grę w tenisa.
  • Super Smash Bros. Ultimate – Ta gra polega na pojedynkach między 74 znanymi grywalnymi wojownikami łącznie z Mario, Donkey Kongiem, Linkiem i Inklingami ze Splatoon. Staraj się wykopać swoich przeciwników z planszy w tej grze akcji. Szybsze pojedynki, nowe przedmioty, nowe ataki, nowe opcje obrony, techniki – to wszystko utrzyma ciągłą akcję, czy jesteś w domu, czy w podróży.
  • New Super Mario Bros. U Deluxe – Platformówka przedstawiająca Mario i przyjaciół, gdzie nawet czterech graczy może zbierać monety, skakać na Goombas i pokonywać Bowsera wspólnymi siłami. Gracze mogą łapać, nosić i rzucać sobą nawzajem, by uniknąć niebezpieczeństw, podczas gdy specjalna grywalna postać Nabbit nie doznaje uszkodzeń od przeciwników – jest świetny dla nowych graczy.

Dużo więcej gier na Nintendo Switch łącznie z Pokémon Sword / Pokémon Shield, The Legend of Zelda: Breath of the Wild, Ring Fit Adventure, Splatoon 2 i więcej, można znaleźć na stronie Nintendo Switch.