LINK POWRACA NA NINTENDO SWITCH Z PREMIERĄ HYRULE WARRIORS: AGE OF CALAMITY

Poznaj historię osadzoną sto lat przed wydarzeniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild w grze Hyrule Warriors: Age of Calamity, która pojawi się dziś ekskluzywnie na Nintendo Switch.

Sto lat przed wydarzeniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild miała miejsce Wielka Katastrofa. Królestwo Hyrule pogrążyło się w ciemności, zniszczone przez złą moc, która na zawsze zmieniła jego oblicze. Podczas gdy The Legend of Zelda: Breath of the Wild porusza temat Wielkiej Katastrofy, fani nigdy nie doświadczyli tego, co wydarzyło się przed tym ogromnym nieszczęściem… aż do teraz.

Gracze zostaną przeniesieni do czasów sprzed Wielkiej Katastrofy, biorąc udział w epickich bitwach na tle pamiętnych miejsc w Hyrule, zanim uległy one zniszczeniu. W grze występują znani bohaterzy z The Legend of Zelda: Breath of the Wild, tacy jak Link i Zelda oraz inne ulubione postaci, między innymi czterech Mistrzów, którymi można grać w serii Hyrule Warriors po raz pierwszy.

Koncentrując się na wykonywaniu combo i mocnych zdolności specjalnych, rozgrywka w Hyrule Warriors: Age of Calamity jest szybka i strategiczna, idealna dla graczy szukających intensywnej, nieprzerwanej gry akcji z bezpośrednimi powiązaniami z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Ponadto gra dogłębnie koncentruje się na opowiadaniu historii, która
szczegółowo przedstawia wydarzenia, relacje i dramatyczne momenty Wielkiej Katastrofy. Gracze mogą również dowodzić ogromnymi, praktycznie wypełniającymi ekran Boskimi Bestiami i przy użyciu ich mocy osiągnąć zwycięstwo, jeżeli zostaną wykorzystane na odpowiednich etapach.

Jeszcze przed zakupem Hyrule Warriors: Age of Calamity właściciele Nintendo Switch mogą posmakować szybkiej akcji i dramatycznych przerywników filmowych, grając w bezpłatną wersję demonstracyjną, dostępną w Nintendo eShop. Postęp w wersji demo przenosi się do pełnej gry, więc gracze mogą kontynuować od miejsca, w którym przerwali rozgrywkę.