Mario Kart 8 Limited Edition!!!

Przygotuj się na dziką jazdę w grze  Mario Kart 8 na Wii U, która ukaże się jako limited edition!

Nintendo ogłosiło nową limitowaną edycję w formie pakietu software.

Włącz silniki na najwyższe obroty na trasach opierających się prawom grawitacji. Najlepsi zawodnicy Mushrom Kingdom będą gotowi na starcie już 30 maja, kiedy na Wii U ukaże się Mario Kart 8. Nintendo oficjalnie ogłosiło Limitowaną Edycję pakietu Mario Kart 8 – do dyspozycji w przedzamówieniu.

16633Fani Mario Kart, którzy uruchomili Spiny Shell lub mieli z nim styczność, z pewnością wiedzą jak zmienić przebieg wyścigu.        Dla przypomnienia dobrych, ale i też tych gorszych czasów, ukazuje się Limitowana Edycja pakietu Mario Kart 8 razem z kolekcjonerskim dodatkiem Spiny Shell, wraz z egzemplarzem Mario Kart 8. Wszystko będzie zapakowane w specjalnie zaprojektowanym pudełku. Limitowana edycja ukaże się 30 maja i będzie do dyspozycji aż do wyczerpania zapasów.

MarioKart8_pre-sell_kyrng_Combined

Fani, którzy dokonają przedzamówienia pakietu Mario Kart 8 w Limitowanej Edycji lub samej gry Mario Kart 8, zostaną obdarowani wyjątkowymi breloczkami Mario Kart 8. Do wyboru będą 3 motywy: Golden Dash Mushroom (grzybek zwiększający prędkość), Red Shell (muszelka, która przewróci rywali), lub Bullet Bill (kulka, która chwilowo przerwie część trasy). W ten sposób fani będą mogli zyskać breloczki, które przedstawiają jeden z najbardziej niezapomnianych dodatków z serii Mario Kart.

16634
Trasy opierające się prawom grawitacji i zawodnicy z Mushrom Kingdom, starzy i nowi, spotkają się 30 maja, kiedy Mario Kart 8 ukaże się na Wii U. Nowy trailer Mario Kart 8 Limited Edition jest już do dyspozycji w linku poniżej, gdzie zaprezentuje się wam imponujący Spiny Shell i mnóstwo innych, znanych postaci.