Monster Hunter 4 Ultimate

 

Chwyć broń, przywitaj współtowarzyszy przygód i udaj się na pole walki. Pokonaj wielkie, przerażające potwory w grze Monster Hunter 4 Ultimate na Nintendo 3DS i 2DS! Dzięki opcji gry lokalnie i online, walka o ziemię przemienia się w rozległą akcję RPG!

Wyruszasz, twoim pierwszym krokiem w tej mrocznej przygodzie będzie przyłączenie się do podróżującej grupy najemników. Wcielisz się w rolę łowcy, który przysiągł chronić ludzi przed dzikimi potworami grasującymi po ziemii. Wybierz broń, wytrop potwora i dobij go używając broni i korzystając ze swoich umiejętności taktycznych. Odkryjesz mnóstwo nowości, w tym bogactwo broni i zbroi. Dodatkowe punkty możesz zbierać polując na nieodkryte jeszcze potwory. Przestrzeń jest bardziej wertykalna niż kiedykolwiek wcześniej – zaatakuj wroga z powietrza.

Polowanie w pojedynkę jest odważne, ale wyprawa online w grze Monster Hunter otwiera przed Tobą świat gry zespołowej. Doświadczony łowca pracuje jak dobrze naoliwona maszyna do śledzenia i zwyciążania przeciwników. Poluj z przyjaciółmi używając opcji Local Play lub – po raz pierwszy na konsolach przenośnych – graj online bezpośrednio przez Nintendo Network. W ten sposób możesz polować wspólnie z łowcami, których nie ma w twoim zasięgu.

Nie popełnij błędu – Monster Hunter 4 Ultimate jest grą strategiczną, epicka akcja RPG tylko czeka, aż ją odkryjesz. Okryj się chwałą!