NAJLEPSZE DRUŻYNY SPLATOON 2 Z CAŁEJ EUROPY ZMIERZĄ SIĘ JUŻ 31 MARCA W SZWAJCARII

Po miesiącach intensywnych treningów najlepsze drużyny Splatoon 2 zostały ogłoszone mistrzami swoich regionów. Teraz nadszedł czas na to, aby przekonać się kto z nich jest naprawdę najlepszy – nastąpi to już 31 marca, w Szwajcarii, podczas imprezy Polymanga, której jedną z atrakcji będą Mistrzostwa Europy w Splatoon. Więcej informacji podamy już niedługo.

OffTheHook_Poster

Zmagania najlepszych europejskich drużyn Splatoon 2 to nie jedyna atrakcja jaką przygotowało Nintendo. Pearl i Marina, czyli uwielbiany przez graczy duet Off the Hook, dadzą specjalny wirtualny koncert, podczas którego towarzyszyć im będzie prawdziwy zespół. Koncert odbędzie się przez Mistrzostwami Europy w Splatoon.

Najlepsze drużyny Splatoon 2 z całej Europy zawalczą o to, kto tak naprawdę jest najlepszy już 31 marca w Szwajcarii na Mistrzostwach Europy w Splatoon. Dodatkową atrakcją będzie również specjalny występ duetu Off the Hook. Polymanga odbędzie się Montreux Music & Convention Centre, a koncert i mistrzostwa Splatoon w hali Stravinskiego.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl