NINTENDO podało więcej szczegółów na temat 3 nowych tytułów, ktore ukażą się w 2015 r.

Obejrzyj nowe video gameplaye z serii The Legend of Zelda:

http://youtu.be/yJoM9R5VUAg

http://youtu.be/8GaYEGnu00g

9 grudzień 2014 – The Legend of Zelda, Mario Maker a Code Name: S.T.E.A.M.

Główni designerzy Nintendo – 5 grudnia w Las Vegas Shigeru Miyamoto i Eiji Aonuma zademonstrowali na The Game Awards nowe gameplaye z serii The Legend of Zelda na konsolę Wii U. Miyamoto i Aonuma zaprezentowali widzom oszałamiającą grafikę, a gracze dzięki mapie znajdującej się na GamePadzie Wii U będą mogli oznaczyć miejsca w grze, a ta zostanie przedstawiona w formie morskich latarni, pomagających przy nawigacji. Zaprezentowano również latający szybowiec Sailcloth i Eponę, konia Linka, który nie musi wskazywać Ci drogi na każdym kroku. Epona ominie drzewa i różne przeszkody zupełnie tak samo, jak by to zrobił żywy koń. Z kolei ręce Linka stworzone są do miecza lub do strzelania z łuku.

TM_WiiU_TheLegendOfZelda

 

Mario Maker na Wii U, dzięki któremu gracze będą mogli zbudować swojego własnego Mario, i który po raz pierwszy został odkryty na E3 w czerwcu, przedstawił graczom na The Game Awards również nowe szczegóły. W grze będziesz musiał wybierać spośród wielu designów, by zmienić również wygląd. Oto zaproponowane designy: Super Mario Bros., Super Mario Bros. 3, Super Mario World a New Super Mario Bros. U. Każdy styl posiada mechanizmy gry, odpowiadające danej grze. Mario Maker ukaże się w 2015 r. – w roku, kiedy to mija 30 lat od japońskiej premiery Super Mario Bros. w 1985 roku.

TM_WiiU_MarioMaker

 

Nintendo poinformowało również, że Code Name: S.T.E.A.M., taktyczna gra akcji RPG, ukaże się na Nintendo 3DS w maju 2015 roku. Tryb Multiplayera umożliwi graczom rywalizować 1 przeciw drugiemu, on-line w lokalnym multiplayerze.

TM_3DS_CodenameSTEAM