NINTENDO POKAŻE NOWE FRAGMENTY GIER LUIGI’S MANSION 3, ASTRAL CHAIN I WIĘCEJ, PODCZAS TARGÓW GAMESCOM W SIERPNIU

Oprócz przedstawienia nadchodzących tytułów na Nintendo Switch podczas targów gamescom w niemieckiej Kolonii, które rozpoczną się we wtorek, 20 sierpnia, Nintendo da fanom z całego świata możliwość bliższego przyjrzenia się grom ogłoszonym na rok 2019, łącznie z Luigi’s Mansion 3, ASTRAL CHAIN oraz The Legend of Zelda: Link’s Awakening.

W serii widei, które będą się ukazywały od 20 do 22 sierpnia, eksperci z Nintendo of Europe przedstawią nowe fragmenty gry z następujących tytułów na Nintendo Switch:

W międzyczasie odwiedzający stanowisko Nintendo w Hali 9 na targach gamescom w niemieckiej Kolonii, będą mogli, od wtorku, 20 sierpnia do soboty, 24 sierpnia, wypróbować szereg gier nadchodzących na Nintendo Switch w 2019 roku, łącznie z Luigi’s Mansion 3, The Legend of Zelda: Link’s Awakening, Pokémon Sword & Pokémon Shield, DAEMON X MACHINA, DRAGON QUEST XI S: Echoes of an Elusive Age – Definitive Edition, oraz, po raz pierwszy, The Witcher III: Wild Hunt – Complete Edition. We wszystkie gry będzie można zagrać na flagowej konsoli Nintendo Switch.

Niezależnie od tego, czy stawią się tam osobiście, czy będą kibicować z domu, fani Super Smash Bros. Ultimate mają się na co cieszyć, ponieważ gracze z ostatniego sezonu Smash Ball Team Cup będą rywalizować w niepowtarzalnym Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate – gamescom 2019 Invitational we czwartek, 22 sierpnia. Zwycięzcy polecą do Japonii na Super Smash Bros. Ultimate World Challenge Cup, który będzie miał miejsce na wydarzeniu Nintendo Live w Kyoto, 14 października. Będą grać jako drużyna europejska przeciw wykwalifikowanym teamom z Japonii i Ameryki Północnej, a także jako wielonarodowa drużyna najlepszych graczy, w specjalnym gala-turnieju. Fani będą się mogli zaangażować nominując graczy, których chcieliby widzieć w rozgrywce na targach gamescom. Nintendo Live: Super Smash Bros. Ultimate – gamescom 2019 Invitational, będzie streamowany we czwartek, 22 sierpnia popołudniu w języku angielskim na kanale Nintendo UK YouTube. Trzymajcie ręce na pulsie po więcej informacji.

Dodatkowo, scena Nintendo na targach gamescom będzie gościć pierwszych krajowych zakwalifikowanych w nadchodzącym sezonie Super Smash Bros. Ultimate European Team Cup i Splatoon 2 European Championship, które będą streamowane na żywo z Niemiec odpowiednio w piątek i sobotę popołudniu.

Oprócz przedstawienia nadchodzących tytułów na Nintendo Switch podczas targów gamescom w niemieckiej Kolonii, który rozpocznie się we wtorek, 20 sierpnia, Nintendo da fanom z całego świata możliwość bliższego przyjrzenia się już ogłoszonym grom 2019 roku, łącznie z Luigi’s Mansion 3, ASTRAL CHAIN oraz The Legend of Zelda: Link’s Awakening.