NINTENDO Z IMPETEM WCHODZI W 2018: NOWE GRY W DRODZE

Nintendo udostępniło dziś nową prezentację Nintendo Direct Mini, podczas której zaprezentowano nowe tytuły zmierzające na Nintendo Switch na początku tego roku. Po zeszłorocznym wysypie hitów, posiadacze Nintendo Switch i w tym roku nie będą narzekać na brak tytułów do grania. W ciągu kilku najbliższych miesięcy na Nintendo Switch trafią DARK SOULS™: REMASTERED, Donkey Kong Country: Tropical Freeze, Mario Tennis Aces i Kirby Star Allies.  Uwielbiane przez graczy Super Mario Odyssey odwiedzi już niedługo Luigi, dodając zupełnie nowy tryb gry. Pełną prezentację obejrzycie pod tym adresem http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect.

dark-souls-remastered-nintendo-switch-pc-ps4-xbox-one_316244_pn2

DARK SOULS, pierwsza gra z cenionej przez graczy i krytyków serii trafi już niedługo na Nintendo Switch jako DARK SOULS: REMASTERED. Gra będzie zawierać dodatek Artorias of the Abyss, a fani serii na pewno docenią poprawioną rozdzielczość i płynność animacji. Będzie to też debiut tej serii na konsolach Nintendo, a dodatkowo, dzięki możliwościom Nintendo Switch, będzie to też pierwsz raz, kiedy w grę z serii Dark Souls będzie można zagrać poza domem. Gra zadebiutuje już 25 maja 2018, a tu możecie obejrzeć zwiastun zapowiadający DARK SOULS: REMASTERED

Mario Tennis Aces wprowadzi serię na zupełnie nowy poziom, kiedy zadebiutuje tej wiosny na Nintendo Switch. Mario powraca na kort, aby stawić czoła przeróżnym postaciom ze świata Nintendo w pełnych emocji meczach. Nowe funkcjonalności w rozgrywce dadzą możliwość jeszcze lepszego oceniania pozycji przeciwnika na korcie oraz decydowania, gdzie najlepiej posłać piłkę. Po raz pierwszy od czasu Mario Tennis na Game Boy Advence gracze będą mogli zanurzyć się w trybie fabularnym pełnym pojedynków, wyzwań, misji oraz walk z bossami. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch wiosną tego roku.

Switch_MarioTennisAces_ND0111_scrn05

Donkey Kong, Diddy Kong, Dixie Kong i Cranky Kong powracają w Donkey Kong Country: Tropical Freeze na Nintendo Switch. W grze znajdą się wszystkie poziomy i tryby z oryginalnej edycji na Wii U, a dodatkowo dodany zostanie specjalnie tryb dla początkujących, który pozwoli graczom poznać ten tytuł jako Funky Kong. Funky Kong może wykonywać podwójne skoki, unosić się w powietrzy, turlać się w nieskończoność a nawet atakować pod wodą do woli. Dzięki jego desce, nawet kolce nie będą dla niego przeszkodą. Gra zadebiutuje na Nintendo Switch już 4 maja 2018.

Gracze będą mogli pobrać nową aktualizację do Super Mario Odyssey już w lutym, wraz z którą do gry zostanie dodany nowa mini-gra o nazwie Balloon World. Jeśli gracz ukończy grę oraz pobierze tę aktualizację, Balloon World stanie się dostępne do ogrywania. Aby rozpocząc zabawę, gracze będą musieli porozmawiać z ukrywającym się gdzieś na mapie Luigim. W trybie “Hide It” gracze będą mieli ograniczony czas na ukrycie balonów na mapie. W trybie “Find It” gracze będą mieli dokładnie tyle samo czasu, ale na znalezienie balonów poukrywanych przez innych. Gracze będą mogli awansować w rankingach i walczyć o to, kto będzie wyżej. Darmowa aktualizacja pojawi się już w lutym, wraz z nowymi filtrami do trybu Snapshot oraz nowymi postaciami.

Aby obejrzeć Nintendo Direct Mini, przejdź pod ten link http://www.nintendo.co.uk/nintendodirect.

Pełna lista zapowiedzi na Nintendo Switch:

Gra Data premiery
DARK SOULS: REMASTERED 25 maj 2018
Super Mario Odyssey – aktualizacja Luty 2018
Mario Tennis Aces Wiosna 2018
Donkey Kong Country: Tropical Freeze 4 maj 2018
Kirby Star Allies 16 marzec 2018
Pokkén Tournament DX Battle Pack Dostępne do kupienia już teraz, zawartość zostanie dodana w poniższych terminach:Zestaw 1 – 31 styczeń 2018Nowy grywalny Pokémon Aegislash

Nowe wspierające Pokémony

Mega Rayquaza i Mimikyu

Zestaw 2 – 23 marzec 2018

Nowy grywalny Pokémon

Blastoise

Nowe wspierające Pokémony

Mew i Celebi

Dragon Quest Builders demo Już dostępne
Hyrule Warriors: Definitive Edition Wiosna 2018
Mario + Rabbids Kingdom Battle DLC 3 Wiosna 2018
The World Ends with You -Final Remix- 2018
SNK HEROINES Tag Team Frenzy Lato 2018
ACA NEOGEO ART OF FIGHTING 2 Już dostępne
Ys VIII: Lacrimosa of DANA Lato 2018
PAYDAY 2 23 luty 2018
Fe 16 luty 2018
Celeste 25 styczeń 2018

 

Powiązane wideo

Wideo Link do YouTube
Prezentacja Nintendo Direct Mini  https://youtu.be/Zahv-P7MJ5Q
DARK SOULS: REMASTERED – trailer zapowiadający  https://youtu.be/VeRQmhDgeqA

 

Uwagi:

* Połączenie z internetem jest wymagane do zabawy online. Rejestracja, połączenie konta Nintendo oraz akceptacja regulaminu i polityki prywatności Nintendo również są wymagane. Usługi sieciowe wymagają konta Nintendo. W 2018 niektóre usługi sieciowe będą wymagały wykupienia płatnego abonamentu. Dostępność płatnych usług sieciowych będzie uzależniona od regionu.

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl