NOWE GRY POKÉMON OGŁOSZONE PODCZAS POKÉMON DIRECT

Podczas prezentacji Pokémon Direct prezes The Pokémon Company, Tsunekazu Ishihara, oraz dyrektor GAME FREAK, Junichi Masuda, ogłosili nadchodzące tytuły Pokémon na konsole Nintendo.

18891756_1335954629813818_2565159472714723584_o

Pokémony zadebiutują na Nintendo Switch jeszcze w tym roku z tytułem Pokkén Tournament DX, w którym znajdzie się zawartość zarówno z wersji Pokkén Tournament na Wii U, jak i na automaty. Pokkén Tournament DX wprowadzi szereg ekscytujących nowych opcji, aby dostarczyć graczom jak najlepszą zabawę.

 

  • Graj w Pokkén gdzie chcesz i kiedy chcesz na Nintendo Switch – Graj w Pokkén Tournament DX w trybie TV, trybie przenośnym lub podziel się z innym Trenerem Joy-Conem i grajcie razem w trybie stołowym!
  • Całkowicie nowy wojownik – Decidueye wkracza do walki wraz z wszystkimi poprzednimi Pokémonami z wersji na automaty oraz na Wii U.
  • Nowe Pokémony wsparcia – Litten oraz Popplio debiutują w roli wsparcia podczas walki.
  • Tryb Battle – Wybierz trzy Pokémony i spróbuj pokonać wszystkie  Pokémony przeciwnika, aby wygrać w nowym trybie Battle.
  • Tryb Group Match – Znajdź przeciwników o podobnych umiejętnościach I walcz z nimi online.
  • Codzienne wyzwania – Ukończ szereg różnych dziennych wyzwań.
  • Oglądaj powtórki z walk – Ulepszaj swoje umiejętności, oglądając powtórki z walk innych graczy. Możesz także dzielić się swoimi najlepszymi walkami.
  • Wskocz prosto do walki – Wszystkie postacie oraz Pokémony wsparcia są dostępne od samego początku gry.

 

Premiera Pokkén Tournament DX na Nintendo Switch: 22 września 2017.

18953280_1335956673146947_1662451614931351033_o

Podczas Pokémon Direct widzowie zobaczyli także pierwszy materiał z najnowszych tytułów z serii Pokémon: Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon. Pokazane zostały dwie nowe formy Pokémonów, które przypominają legendarne Pokémony Solgaleo oraz Lunalę. Gry Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon zostały ulepszone nową fabułą oraz opcjami z Pokémon Sun i Pokémon Moon. Międzynarodowa premiera gier Pokémon Ultra Sun i Pokémon Ultra Moon: 17 listopada 2017 – więcej informacji pojawi się wkrótce.

Ogłoszono także, że Pokémon Gold i Pokémon Silver pojawią się na Nintendo 3DS Virtual Console. Gry Pokémon Gold i Pokémon Silver zostały pierwotnie wydane w Japonii, 21 listopada 1999, jako drugi zestaw tytułów z serii  Pokémon. Tytuły te, które zadebiutowały jako gry na konsolę Game Boy Colour w Japonii, zostały odtworzone na Virtual Console tak, żeby wyglądały dokładnie jak na ekranie GBC. Obie gry będą kompatybilne z opcjami bezprzewodowej komunikacji Nintendo 3DS, więc Trenerzy mogą spodziewać się ekscytujących Link Trades oraz Link Battles między wersjami Pokémon Gold i Pokémon Silver na Virtual Console. Dodatkowo, tytuły te będą kompatybilne z funkcją Time Capsule, która pozwoli graczom na wymianę Pokémonów między wersjami   Pokémon Gold i Pokémon Silver oraz Pokémon Red, Pokémon Blue lub Pokémon Yellow w Centrach Pokémon wewnątrz gry. Obie gry będą także kompatybilne z Pokémon Bank, a ich premiera zaplanowana jest na tegoroczną jesień.

Więcej informacji o Pokkén Tournament DX, Pokémon Ultra Sun, Pokémon Ultra Moon, Pokémon Gold oraz Pokémon Silver znajdziecie na stronie: Pokemon.co.uk

Całą prezentację Pokémon Direct obejrzeć można pod adresem:  http://nintendo.co.uk/nintendodirect

 

Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl