NOWE TYTUŁY W TANIEJ SERII NINTENDO SELECTS ORAZ NOWE ZESTAWY NEW NINTENDO 2DS XL

Dla tych którzy chcieliby poznać tytuły, które poprzednio przegapili oraz dla tych, co mają po prostu ochotę raz jeszcze w nie zagrać, nie ma lepszego rozwiązania jak seria Nintendo Selects. Znaleźć w niej można wiele znanych i cenionych tytułów, takich jak SUPER MARIO 3D LAND, Kirby: Triple Deluxe czy Luigi’s Mansion 2 na konsole z rodziny Nintendo 3DS.

29 czerwca oferta Nintendo Selects poszerzy się o trzy nowe tytuły na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Będą to jedne z najpopularniejszych produkcji na przenośne konsole Nintendo – ich łączna sprzedaż na terenie Europy to 4.34 miliona egzemplarzy*.

Tytuły, które dołączą do serii to:

Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo – Przeprowadzka do nowego miasta i nawiązywanie nowych przyjaźni to wielkie krok… ale jeszcze większy, kiedy jesteś burmistrzem tego miasta. Przygotuj się na zupełnie nowe życie w mieście, które sam stworzysz. Gra obsługuje karty amiibo Animal Crossing oraz figurki amiibo, dzięki którym można zaprosić do miasta nowe postacie, otrzymać pomoc w minigierkach i odblokowywać nowe przedmioty.

Donkey Kong Country Returns 3D – Wyrusz na przygodę z królem dżungli! Donkey Kong i jego małpi partner Diddy Kong powracają w niesamowitej platformowej przygodzie w Donkey Kong Country Returns 3D, które jest ulepszoną wersją wydanego na Wii Donkey Kong Country Returns.

Super Mario Maker for Nintendo 3DS – Stwórz swoje własne poziomy z elementów znanych z przeróżnych gier z serii Mario w grze Super Mario Maker na Nintendo 3DS. Sto stworzonych przez Nintendo etapów czeka na Ciebie w trybie Super Mario Challenge, a każdy z nich zawiera w środku dodatkowe wyzwania i medale do zdobycia.

Dziś Nintendo zapowiedziało również, że dwóch nowych członków rodziny New Nintendo 2DS XL pojawi się w sprzedaży 29 czerwca 2018 roku. New Nintendo 2DS XL uruchamia wszystkie gry z konsol Nintendo 3DS na ekranie o wymiarze 4,88 cala, jednak bez efektu 3D.

New Nintendo 2DS XL w kolorze czarno-limonkowym będzie miał preinstalowaną grę Mario Kart 7:

MK7_Black__LimeGreen_EUR

Mario Kart 7 – Przemierzaj niebo i nurkuj pod wodą w niesamowitych, przenośnych wyścigach. W tej odsłonie możesz nie tylko dostosować pojazd do swoich upodobań, ale i posadzić siebie za kierownicą i sterować ruchowo przechylając konsolę na boki!

New Nintendo 2DS XL w kolorze biało-lawendowym będzie miał preinstalowaną grę Tomodachi Life:

TL_White__Lavender_EUR

Tomodachi Life – Wrzuć swojego Mii w centrum akcji w szalonym świecie Tomodachi Life, grze, w której występujesz Ty i Twoi przyjaciele, tylko na konsolach z rodziny Nintendo 3DS. Zaludnij wyspę wybranymi przez siebie postaciami Mii i patrz jakie dramaty będą się między nimi rozwijać.

Posiadacze konsol Nintendo 3DS mogą wypatrywać trzech nowych tytułów – Animal Crossing: New Leaf – Welcome amiibo, Donkey Kong Country Returns 3D i Super Mario Maker for Nintendo 3DS – które zadebiutują w serii Nintendo Selects na terenie Europy już 29 czerwca. Tego samego dnia obniżona do 19,99 euro zostanie ich cena w Nintendo eShop. 29 czerwca do sprzedaży trafią również dwa nowe kolory konsol New Nintendo 2DS XL: czarno-limonkowy z grą Mario Kart 7 i biało-lawendowy z grą Tomodachi Life.

 

*W oparciu o wewnętrzne wyliczenia Nintendo

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_He062MyBMNzuBjoF3KDyQ

Instagram: https://www.instagram.com/conquest_entertainment/

Twitter: https://twitter.com/ConquestCZE