PAKIET SUPER MARIO 3D ALL-STARS NA NINTENDO SWITCH, ZAWIERAJĄCY TRZY TRÓJWYMIAROWE PLATFORMÓWKI SUPER MARIO, JEST JUŻ DOSTĘPNY W SKLEPACH

Przeżyj ponownie wybrane klasyczne przygody Mario dzięki kolekcji trójwymiarowych platformówek Super Mario 3D All-Stars*, dostępnej na konsolę Nintendo Switch. Super Mario 3D All-Stars to zestaw trzech gier Super Mario: Super Mario 64, Super Mario Sunshine i Super Mario Galaxy, wszystkie zaktualizowane do rozdzielczości HD i zoptymalizowane dla Nintendo Switch.

Oprócz wspomnianej już wyższej rozdzielczości (w porównaniu z oryginalnymi wersjami), wszystkie gry zostały zoptymalizowane i oferują płynniejszą rozgrywkę na Nintendo Switch. Super Mario 3D All-Stars zawiera również odtwarzacz muzyki, który umożliwia odtwarzanie muzyki ze wszystkich trzech gier. Można jej słuchać nawet wtedy, gdy ekran Nintendo Switch jest wyłączony.

Super Mario 64

Super Mario 64 z ponadczasowym sterowaniem, które od tego czasu towarzyszy każdej wycieczce Mario w 3D, stał się wielkim debiutem Mario w trójwymiarze. Skacz po ścianie, rób salta w tył a nawet lataj, eksplorując obrazy wokół zamku księżniczki Peach i zbierając Power Stars, aby powstrzymać Bowsera!

Super Mario Sunshine

Czas udać się na plażę! W grze Super Mario Sunshine Mario podróżuje na piękną wyspę Delfino żeby spędzić tropikalne wakacje z przyjaciółmi. Jednak zamiast odpoczywać, musi połączyć siły z wiernym F.L.U.D.D., aby odkryć mroczny plan i stojącego za nim mistrza lalkarza. Nowy przyjaciel Mario pozwala przemierzać wyspę na różne sposoby dzięki wspaniałej pompie wodnej! Po raz pierwszy gracze mogą cieszyć się tym tytułem w proporcjach 16:9.

Super Mario Galaxy

Mario wyrusza na międzygalaktyczną wyprawę, aby pomóc Rosalinie i ocalić księżniczkę Peach przed Bowserem i jego astronomicznych rozmiarów atakiem w Super Mario Galaxy. Pokonaj grawitację i skacz z planety na planetę przy pomocy opcjonalnych kontrolerów ruchu lub przekaż kontroler Joy-Con znajomemu, aby uzyskać dodatkową pomoc w trybie Co-Star!

*Fizyczne wersje gry są ograniczone ilościowo, edycja cyfrowa będzie sprzedawana tylko do końca marca 2021 roku.