PODARUJ MASĘ RADOŚCI SWOIM DZIECIOM DZIĘKI KONSOLI NINTENDO 3DS

Dla wszystkich młodych posiadaczy konsol z rodziny Nintendo 3DS zapowiada się ciekawe lato. Po niedawnej premierze Teddy Together i Kirby: Planet Robobot, 15 lipca do grona tytułów dostępnych na Nintendo 3DS debiutujących tego lata na Nintendo 3DS dołącza Disney Art Academy, gra będąca idealną propozycją dla początkujących artystów. Dzięki konsoli Nintendo 3DS zarówno rodzice, jak i dzieci mogą świetnie się bawić grając w różnorodne gry, które dadzą im wiele radości, niezależnie od tego, gdzie akurat się znajdują. W skład rodziny Nintendo 3DS wchodzi też konsola Nintendo 2DS, odpalająca wszystkie gry z Nintendo 3DS w 2D, dzięki czemu jest idealna dla młodszych graczy.

Jednym z przyjaznych dzieciom tytułów jest Disney Art Academy, w którym można wykorzystać szeroką gamę przyborów, aby nauczyć się rysować w 2D ponad 80 postaci Disneya i Pixara. Dzięki możliwości dostosowania tempa nauki podczas wielu przystępnych lekcji, młodzi miłośnicy sztuki mogą łatwo stać się mistrzami w rysowaniu postaci takich jak Myszka Miki, Nemo z Gdzie jest Nemo?, Elsa z Krainy lodu, Buzz Astral z Toy Story czy Simba z Króla Lwa. Twoje dzieci będą mogły zapisać swoje działa na karcie SD konsoli Nintendo 3DS, którą w każdej chwili można włożyć do komputera, aby je wydrukować, a następnie powiesić w Waszym domu.

Osoby szukające urzekających platformówek znajdą wszystko, czego potrzebują w grze Kirby: Planet Robobot. Przemierzaj Planetę Popstar, aby uratować ją przed zmechanizowanymi wrogami, których zdolności możesz naśladować wykorzystując słynne kopiowane umiejętności (Copy Abilities) Kirby’eg. Kirby może też pilotować potężną Zbroję Robobota (Robobot Armour), która da mu dostęp do jeszcze potężniejszych kopiowanych umiejętności, które niekiedy zupełnie odmieniają akcję na platformach.

Kolejnym niezapomnianym przeżyciem dla młodych graczy będzie odnalezienie nowego pluszowego przyjaciela w grze Teddy Together. Gdy Teddy wyskoczy z pudełka, w którym w towarzystwie tajemniczego klucza trafił do domu gracza, wszyscy domownicy przeniosą się do świata, w którym pluszowe misie stają się żywymi stworzeniami i mówią! Dzięki zabawnym i łatwym do zrozumienia mini-grom, młodzi gracze zaprzyjaźnią się z tym przytulaśnym pluszakiem i w tym samym czasie nauczą się czytać i pisać poprawnie po angielsku oraz rozwiną swoje umiejętności interpersonalne. Młodzi gracze mogą przedstawić Teddy’ego rodzinie i przyjaciołom, a także wykonywać wszystkie aktywności z pomocą rodziców. Aby przekonać się dlaczego Teddy Together to idealna interaktywna opowieść na dobranoc, obejrzyj oficjalny zwiastun Teddy Together na kanale YouTube Nintendo UK.

Teddy Together to tylko jedna z wielu gier na konsole z rodziny Nintendo 3DS, które urzekną i zaangażują młodych graczy. Aby znaleźć coś ciekawego, na początek warto zapoznać się z tytułami wchodzącymi w skład marki Nintendo Selects. Jednym z jedenastu tytułów na konsole z rodziny Nintendo 3DS do niej zaliczanych jest nintendogs + cats, gra pełna słodkich piesków i kociaków. Młodych stylistów z pewnością zainteresuje Nintendo presents: New Style Boutique, graczy chcących wcielić się w rolę detektywa wciągnie LEGO® CITY Undercover: The Chase Begins, a tych tęskniących za wielkimi podróżami pochłonie The Legend of Zelda: Ocarina of Time 3D.

Każda konsola z rodziny Nintendo 3DS  umożliwia dostęp do Nintendo eShop, w którym można znaleźć gry na każdą kieszeń, darmowe wersje demo i wiele więcej ciekawych rzeczy do pobrania. W chwili obecnej dostępne są wersje demo tytułów takich jak Mario & Sonic at the Rio 2016 Olympic Games, Teddy Together czy YO-KAI WATCH®. Serial animowany oparty na tej ostatniej grze zadebiutował parę miesięcy temu w polskiej telewizji.

Gdy dzieci i nie tylko zmęczą się grą, zawsze mogą włączyć Nintendo Anime Channel, które pozwala na obejrzenie ulubionych seriali animowanych w języku angielskim. Usługa ta jest zupełnie darmowa, wymaga jedynie zarejestrowania Nintendo Network ID i bezprzewodowego dostępu do Internetu**. Dostępne tytuły to, m.in. Inazuma Eleven, Pokémon: Indigo League, Pokémon Advanced, Pokémon Advanced Challenge oraz Kirby! Right Back at Ya!

Tego lata każde dziecko posiadające konsolę Nintendo 3DS znajdzie coś dla siebie, niezależnie od tego czy będzie wolało narysować ulubionego bohatera Disneya, uratować Planetę Popstar z Kirby’im czy też spotkać nowego przyjaciela w Teddy Together.

Jedną z funkcji Nintendo 3DS jest kontrola rodzicielska, dzięki której dorośli mogą wybrać z jakich aplikacji i gier ich dzieci mogą korzystać. Aby uzyskać więcej informacji na temat tej funkcji i innych możliwości konsoli, odwiedź stronę http://www.nintendo.co.uk/3DS

Uwagi:

* Niezbędne bezprzewodowe połączenie internetowe. Konieczna rejestracja Nintendo Network ID oraz akceptacja zasad użytkowania i polityk prywatności.

** Podczas gry niezbędne jest bezprzewodowe połączenie z Internetem. Rejestracja Nintendo Network ID i zaakceptowanie Nintendo Network Agreement oraz polityki prywatności są wymagane.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/