PODEJMIJ INTELEKTUALNE WYZWANIE W STYCZNIU 2020 W GRZE DR KAWASHIMA’S BRAIN TRAINING NA NINTENDO SWITCH

Przygotuj się na intelektualne wyzwanie w różnej formie w Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch, grze nadchodzącej na Nintendo Switch 3 stycznia 2020. Ciesz się nowymi ćwiczeniami (niektóre używają IR Motion Camera w prawym kontrolerze Joy-Con) lub trenuj w klasyczny sposób, dzięki ćwiczeniom z poprzednich gier Brain Training, w które można grać za pomocą stylusa (dołączony do pudełkowej wersji ze sklepów) lub po prostu palcem. Zobacz urywki z gry w zwiastunie: Dr Kawashima’s Brain Training for Nintendo Switch.

Sprawdzaj swoje umiejętności z całym asortymentem ćwiczeń i testów, które można rozwiązywać na różne sposoby, np. trzymając konsolę Nintendo Switch pionowo i używając stylusa lub palca, albo używając IR Motion Camera w prawym kontrolerze Joy-Con, który rozpoznaje kształt palców. Oto kilka rzeczy, których możemy się spodziewać:

  • Finger Calculations: Rozwiązuj problemy matematyczne przy użyciu palców. Nawet jeśli znasz odpowiedź, będziesz musiał reagować błyskawicznie!
  • Sudoku: Ciesz się klasyczną łamigłówką z cyframi.
  • Calculations: Jak szybko umiesz rozwiązywać łatwe działania jedno po drugim?
  • Rock, Paper, Scissors Test: Spróbuj wygrać – i przegrać – używając palców w grze kamień, papier, nożyce.
  • Word Scramble: Układaj litery, by stworzyć słowa.
  • Photographic Memory: Pamiętaj obrazek wyświetlony wcześniej.
  • Dual Task: Skacz przez płot wybierając najwyższe cyfry.

Zmierz się z przyjaciółmi i rodziną, dając im jeden Joy-Con, w wybranych treningach, takich jak:

  • Birdwatching: Kto szybciej policzy ptaki?
  • Box Counting: Spróbuj zapamiętać ilość pudełek.

Wylicz swój ogólny wynik (Brain Age Score) za pomocą serii ćwiczeń, które sprawdzają zdolność do przyswajania informacji, pamięć krótkotrwałą i dyscyplinę. Myślisz, że poradzisz sobie lepiej niż rodzina i przyjaciele? Pamiętaj o codziennych ćwiczeniach ustawiając alarm, dzięki któremu Nintendo Switch ci o nich przypomni, nawet w trybie uśpienia. Możesz też udostępniać swoje wyniki rodzinie, dzięki Brain Training Email, żeby wiedzieli, jak ci idzie.

Planujemy też organizować regularne World Brain Training Championships. Więcej na ten temat zdradzimy w przyszłości.