Pokaz Pokémon Presents zaprezentował nowości ze świata Pokémonów

Firma The Pokémon Company podczas livestreamowej prezentacji Pokémon Presents przedstawiła nowości z zakresu tej dobrze znanej i wieloletniej serii. Niektóre z nich są już dostępne dla graczy, na inne będą musieli jeszcze poczekać. Podczas jedenastominutowej prezentacji ujawniono szczegóły dotyczące pierwszej części Expansion Pass dla Pokémon Sword & Pokémon Shield pod nazwą The Isle of Armor, ogłoszono Pokémon Café Mix i Pokémon Smile a po wielu latach także powrót Pokémon Snap.

Pierwsza część Expansion Pass dla tytułu Pokémon Sword & Pokémon Shield jest już dostępna w sklepie Nintendo eShop.  W pierwszym rozszerzeniu gracze odwiedzą Isle of Armor w regionie Galar. Wyspa ta jest domem dla wielu trenerów i Pokémonów a Wy możecie do nich dołączyć podczas zupełnie nowej przygody. Poznaj Mustarda, legendę wśród trenerów i zdobądź nowe doświadczenie. Dla posiadaczy wersji podstawowej jest już dostępna nowa Max Raid Battles, w skład której wchodzi i mistyczny Pokémon Zeraora. Druga część Expansion Pass The Crown Tundra ukaże się jesienią 2020.

Już teraz możesz ściągnąć free-to-start grę Pokémon Café Mix na Nintendo eShop, App Store bądź Google Play i być przygotowanym na premierę 25 czerwca 2020. W grze zostaniesz właścicielem kawiarni, do której chętnie wpadają Pokémony. Rozwiązuj logiczne zagadki i zrób co w Twojej mocy, aby Pokémony odchodziły z twojej kawiarni w świetnym humorze. Jeżeli się postarasz, będą do Ciebie wracać a Ty możesz się z nimi zaprzyjaźnić.

Pokémon Smile to nowa aplikacja dla dzieci, która pomoże im w codziennej higienie jamy ustnej. Dzięki wyjątkowemu połączeniu realnego świata ze światem Pokémonów mycie zębów będzie przyjemnością dla dzieci ale także pomocą dla ich rodziców. Pokémon Smile jest już dostępny w App Store oraz Google Play.

Tytuł Pokémon Snap ukazał się już na Nintendo 64 a teraz powraca w zmodyfikowanej formie na konzoli Nintendo Switch z dodatkiem New. Gracze wcielą się w rolę fotografa i będą robić zdjęcia  Pokémonów na wielu nieznanych wyspach. Szukaj Pokémonów w ich naturalnym środowisku, uwiecznij je w aparacie i stwórz swój własny Pokémon Photodex.