Premiera Bayonetta 2 na Wii U 24 września i zapowiedź Bayonetta 2 First Print Edition !!!

Bezpośrednia transmisja Nintendo ujawnia  nowe szczegóły dotyczące gry Bayonetta 2, prezentując kooperatywny tryb on-line Tag Climax .

Nintendo przedstawiło grę Bayonetta 2, która wyjdzie 24 października, wyjątkowo na Wii U.  Zaprezentowane zostało również ekskluzywne wydanie – Bayonetta 2 First Print Edition, które będzie zawierać grę oraz remake Bayonetta.

Specjalnie dla fanów, do gry zostanie dołączona unikatowa wersja The Art of Bayonetta 2, w specjalnym, skórzanym opakowaniu z efektem 3D, będąca wierną kopią książki The Hierarchy of Laguna – opowieści o anielskich wrogach Bayonetty.

SM_BYT_FirstPrintEdition_arrangement_WiiU_EN-1024x639

Fani do wyboru będą mieli 3 edycje: najnowszą First Printed Edition, SpecialEdition, która będzie zawierać  Bayonetta 2 i Bayonetta czy osobne gry Bayonetta 2. Dodatkowo będzie można nabyć cyfrową wersję gry- kto kupi jeden z tytułów (Bayonetta 2 lub Bayonetta) za drugą grę otrzyma rabat specjalny.

First Printed Edition

BYT_ps_First-Print-Edition_3_1

Special Edition

BYT_ps_Special-Edition_1_1

Bayonetta 2

 

BYT2_ps_solus_PEGI_1_2

 

Nintendo przedstawiło również w kooperatywnym trybie on-line Tag Climax nową, grywalną postać– Rodina. W transmisji Nintendo zostało zaprezentowanych wiele szczegółowych informacji o wspomnianych już wcześniej elementach gry, m. in.: postaciach, fabule, sztukach walki, broniach, specjalnych Torture Attacks i nowych umiejętnościach Umbran Climax. Na fanów czekają wyzwania, które skrywają się w komnatach Muspelheim. Gracze dowiedzą się jak działa system oceny, jak traci się zdobyte wcześniej aureole, zyskując inne przedmioty i umiejętności. Każdy kto chce walczyć w wielkim stylu koniecznie musi się z tą grą zapoznać. Dajcie się oczarować grą Bayonetta 2, zanim pojawi się na półkach sklepowych i w waszych konsolach.

Więcej szczegółów tutaj: