PREMIERA LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: KATRIELLE AND THE MILLIONAIRES’ CONSPIRACY JUŻ 6 PAŹDZIERNIKA

Rozwiązywanie zagadek ma się we krwi! Nikt nie wie, gdzie podział się profesor Layton, więc do akcji wkracza jego córka, Katrielle, która przejmie stery w grze LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy już 6 października w Europie na konsole Nintendo 3DS. Nowa przygoda stworzona przez LEVEL-5 Inc., a dystrybuowana w Europie przez Nintendo, jest świetnym prezentem na dziesiątą rocznicę tej popularnej serii gier, która do tej pory sprzedała się na Starym Kontynencie w ilości 8,7 miliona sztuk.

Screen_Shot_2017-04-06_at_11.14.45_PM_UKV

Ta wersja gry na konsolę Nintendo 3DS zawiera więcej zagadek niż jakakolwiek inna gra z serii Layton do tej pory, a oprócz tego przez rok od premiery* codziennie dostępne będą do pobrania dodatkowe zagadki. Minigry dopełnią całości, dzięki czemu gani będą mieli dużo do roboty podczas zwiedzania czarującego i przepięknego świata gry LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy.

Fabuła tym razem zacznie się od stworzenia przez Katrielle agencji detektywistycznej Layton Detective Agency na Chancer Lane. Dziewczyna jest zdeterminowana udowodnić swoją wartość i ma nadzieję na znalezienie wskazówek dotyczących miejsca pobytu swego ojca. Przemierzając ulice Londynu na swoim ukochanym  rowerze, rozwiązując zagadkę po zagadce, Katrielle wkrótce zostanie uwikłana w tajemniczą sprawę, która doprowadzi ją na odkrycie tytułowej Millionaires’ Conspiracy. Ale Katrielle nie będzie sama podczas swoich przygód – młody uczeń Gressenheller o imieniu Ernest Greeves dołączy do agencji w roli jej asystenta, a drużyna szybko powiększy się o kolejnego członka, kiedy Sherl, gadający pies, zostanie pierwszym jej pierwszym klientem, a jednocześnie zaufanym pomocnikiem.

Dzięki znanej i lubianej przez fanów intuicyjnej rozgrywce opartej na ekranie dotykowym w grę LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy gra się równie łatwo co w jej poprzedniczki, a cieszyć się nią można na wszystkich konsolach z rodziny Nintendo 3DS łącznie z najnowszą New Nintendo 2DS XL. Przygoda przypadnie do gustu zarówno największym fanom Laytona, zwykłym graczom, jak i nowicjuszom, a wszyscy oni będą w stanie pomóc Katrielle w odkrywaniu wskazówek, rozwiązywaniu zagadek oraz w odkryciu prawdy. Gracze o wyszukanym guście modowym mogą także zmienić wystrój agencji oraz przebierać Katrielle, aby dopasować jej strój do rozwiązywanej obecnie zagadki.

image2017_0719_2336_0_FRA

Czas przywitać się z nową bohaterką serii Layton, która zapoczątkuje nową erę wraz z grą o największej ilości zagadek, kolorowymi postaciami, humorystycznymi dialogami oraz intrygującą fabułą. Czy Katrielle oraz jej przyjaciele będą w stanie odszukać jej zagubionego ojca? Odkryj prawdę w grze LAYTON’S MYSTERY JOURNEY: Katrielle and the Millionaires’ Conspiracy już 6 października na konsoli Nintendo 3DS. 

Informacje dodatkowe:

*Wymagane bezprzewodowe połączenie internetowe
Więcej informacji – w języku polskim: 

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl