Przygotuj się na grawitację- przekorną zabawę w Mario Kart 8!!! Punkt Startowy na Wii U!

Serwis Mario Kart TV umożliwi graczom sprawdzanie swoich wyścigów!

 

30 maja wysoko oceniana gra Mario Kart 8 ukazała się – wyjątkowo – na Wii U, ponownie łącząc rodzinę i przyjaciół w niesamowitym wyścigu, jak w domowym zaciszu, tak on-line wraz z graczami z całego świata. Wyraźna grafika HD, wysokiej jakości muzyka i antygrawitacyjna mechanika, pozwolą graczom ścigać się dosłownie w każdej przestrzeni,  zarówno nowicjusze, jak i weterani staną przed podobnym wyzwaniem!

Pojawiły się jednomyślne opinie o Mario Kart 8:

Eurogamer.pl, 9 of 10“Mario Kart 8 jest bez wątpienia najlepszym epizodem serii”  

PSX Extreme, 9 of 10 – “Gra jest bardziej wyważona i wciąż zaskakuje”

Gamer365.hu, 9 of 10“Najlepszy Mario Kart!”

 

Gamers.hu, 9 of 10“Kolejny niesamowicie zabawny i eskcytujący epizod Mario Kart”

 

W Mario Kart 8 przygotuj się na zwiększone obroty silnika i zbierz zawodników z całego świata, z maks.12 graczami w wyścigu, gotowymi na starcie on-line, pod warunkiem, że wszyscy będą mieć grę i dostęp do internetu za pomocą szybkiego łącza. Gracze mogą również zaplanować trunieje publiczne lub prywatne, określając zasady, czas i dzień rozgrywki. Jak tradycja nakazuje, zawodnicy będą mogli rywalizować przeciwko ghost data swoich znajomych, a nawet przeciwko top dziesątce graczy z całego świata. Z nową funkcją Mario Kart TV gracze będą mogli oglądać ich Highlight Reels, przewijać je, oglądać w slow motion, czy dzielić się nimi z innymi zawodnikami. Gracze z kontami Google będą mogli również załadować ich reels directly na  kanałach YouTube.

W przygotowaniu na długo oczekiwany tytuł, zostanie uruchomiony serwis internetowy Mario Kart TV,  którego premiera umożliwi fanom sprawdzenie nowego Mario Kart TV Highlight Reels i globalnego Time Trial. Gdy serwis zostanie udostępniony, Ci którzy będą mieć zarejestrowany ID Nintendo Network (NNID), mogą się zalogować, by korzystać  z Mariokart.Tv. Umożliwi to przeglądanie Highlight Reels, stworzonej przez przyjaciół, jeśli tylko będą w tym uczestniczyć. Użytkownicy z zarejestrowanym NNID będą mogli uzyskać dostęp do ich prywatnych danych Time Trial, żeby zobaczyć, na jakiej pozycji względem swoich przyjaciół się znajdą, a także śledzić najlepsze tory w trakcie rywalizacji graczy z całego świata, by dążyc do bicia rekordów najszybszych wyścigów w Mushroom Kingdom! Więcej szczegółów w nowym serwisie, pod linkiem: https://mariokart.tv/

 

Fani szukający Mario Kart  będą mogli sięgnąc również po pakiet Mario Kart 8 Limited Edition,  z gratisowym gadżetem Spiny Shell. Pakiet The Mario Kart 8 Limited Edition jest dostępny jako przedzamówienie aż do wyczerpania zapasów. W  międzyczasie uruchomienie Mario Kart 8 Premium Pack – Special Edition Wii U towarzyszyło premierze gry 30 maja, z uzupełniającą konsolą black Wii U Premium, o pojemności 32GB*, wraz z czarnym kontrolerem, czujnikiem ruchu i oczywiście z grą Mario Kart 8 !

 

Każdy kto zarejestruje kod PIN Mario Kart 8 pod linkiem: register site  w okresie od 30 maja do 31 lipca, będzie mógł  za darmo ściągnąć kod na jedną wybraną grę Mario Kart 8 Bonus Game Promotion!

Więcej informacji pod linkiem: https://www.nintendo.pl/