RABATOLATO – gorące ceny konsol i gier Nintendo 3DS

Po rewelacyjnej ofercie pięciu zestawów konsol kieszonkowych Nintendo 3DS i Nintendo 3DS XL w atrakcyjnych cenach i z dodatkową grą, Nintendo oferuje kolejną ofertę specjalną. Tym razem chodzi o cztery zestawy konsol najnowszej generacji New Nintendo 3DS i jednego, przeznaczonego dla młodszych użytkowników zestawu z konsolą Nintendo 2DS. Konkretnie chodzi o następujące zestawy:

 • Nintendo 2DS White & Red + gra YO-KAI WATCH za 449,99 PLN
 • New Nintendo 3DS Black + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN
 • New Nintendo 3DS White + gry YO-KAI WATCH i Hyrule Warriors Legends za 819,99 PLN
 • New Nintendo 3DS Animal Crossing HHD + gra YO-KAI WATCH za 819,99 PLN
 • Swoje zupełnie nowe New Nintendo 3DS gracze mogą dodatkowo ozdobić całą masą specjalnych nakładek wymiennych, które mogą zakupić w atrakcyjnych cenach. W ciągu lata również szykuje się kilka fal obniżek na tytuły Nintendo 3DS, tak, aby jak nowi posiadacze konsol tak dotychczasowi posiadacze tych konsol kieszonkowch mogli poszerzyć czy uzupełnić swoje kolekcje gier. Nieważne, czy sięgniecie po pierwotne modele Nintendo 3DS i Nintendo 3DS XL czy też przemówi do Was najnowsza oferta konsol kieszonkowych New Nintendo 3DS i Nintendo 2DS, od teraz nie będziecie się w waszych letnich podróżach nudzić!

  Więcej informacji o produktach Nintendo w cenach promocyjnych w ramach promocji RABATOLATO znajdziecie na stronach waszych ulubionych sklepów. 

  Więcej informacji:

  Nintendo PL: https://www.nintendo.pl/

  Nintendo Facebook PL:  https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl/

   
  name-original new3ds-bl-yo-hyrule-cover new3ds-hhd-yo-cover new3ds-yo-hyrule-cover yoshi-cover 2ds-yo-cover 20th-cover kitty-cover