SŁODKIE, KOLOROWE I MILUSIE PRZYGODY CZEKAJĄ NA WAS W GRZE POOCHY & YOSHI’S WOOLLY WORLD

Dołącz do Poochy’ego i Yoshiego w side-scrollowej grze platformowej i odkryj wspaniały, starannie wykonany świat z wełny, kiedy Poochy & Yoshi’s Woolly World dołączy do biblioteki gier Nintendo 3DS 3 lutego 2017. Użyj nowego Yarn Poochy podczas tras Poochy Dash, aby odkryć ekskluzywne misje Time Attack i odblokować specjalne słodkie Poochy-wzory za ich przejście*. Najnowsze amiibo z kolekcji Animal Crossing oraz Splatoon także mogą zostać użyte, aby otrzymać mistrzowsko „zrobione na drutach” wzory, które dadzą Yoshiemu całkowicie nowy wygląd. Pamiętaj, aby codziennie sprawdzać, jak Poochy i Yoshi biorą udział w rozkosznych intrygach w 30 czarujących animacjach poklatkowych. Najnowszy zwiastun Poochy & Yoshi’s Woolly World znajdziecie na YouTube.

Zawsze przebiegły Kamek ucieka się do swoich znanych sztuczek i porywa wiele słodkich Yoshich, które zamieszkują Craft Island. Ocalałe Yoshi organizują ważne awaryjne spotkanie i razem decydują się uratować swoich znajomych oraz złapać oszusta odpowiedzialnego za ich „zaszycie”. Tak właśnie zaczyna się kolejna wielka Yoshi przygoda!

W tej side-scrollowej grze platformowej Yoshi będzie musiał skakać, używać Ground Pound, pożerać i fruwać przez sześć fascynujących światów, z których każdy został przywołany do życia za pomocą wełny i drutów z własnym unikalnym motywem. Na szczęście dla Yoshiego, może on teraz wezwać pomoc w postaci swojego wełnianego kompana Poochy’ego. Po zeskanowaniu Yarn Poochy amiibo w każdym momencie rozgrywki*, Poochy przyjdzie towarzyszyć Yoshiemu i poda mu pomocną łapę**. Zeskanuj amiibo Yarn Poochy podczas tras Poochy Dash, aby odblokować kolekcję dynamicznych, ekscytujących misji Time Attack, w których Poochy będzie ścigał się z czasem. Każda ukończona misja Time Attack odblokuje unikatowy wzór Poochy. Figurka Yarn Poochy dostępna będzie w komplecie z grą oraz osobno.

Mniej doświadczeni gracze, którzy potrzebują trochę pomocy, mogą z łatwością przejść w tryb Mellow Mode w każdym momencie rozgrywki, aby dostać pomoc Poochy Pups. Te słodkie małe szczeniaczki wywęszą sekrety i zaatakują przeciwników, a nawet zamienią się w Yarn Balls, pozwalając Yoshiemu na rzucanie nimi w wrogów i niedostępne w inny sposób przedmioty.

Nowością w Poochy & Yoshi’s Woolly World jest możliwość użycia najnowszych amiibo z serii Animal Crossing, Splatoon i innych. Zeskanuj jedną z kompatybilnych figurek, aby odblokować spersonalizowanego Yoshiego, który wygląda jak użyte amiibo. Teraz Yoshi może zwiedzać Craft Island, wyglądając jak postać ze świata Animal Crossing czy Splatoon, przykładowo Tom Nook, Isabelle, Callie i Marie.

Gracze, którzy pragną więcej wygłupów Poochy’ego i Yoshiego, mogą zobaczyć 30 cudownych animacji poklatkowych dołączonych do gry, a stworzonych przez japońskie studio animacji Dwarf. Wejdź do Yoshi Theatre i oglądaj, jak Yoshi i Poochy biorą udział w rozkosznych intrygach. Miejcie oczy szeroko otwarte, bo na końcu każdego odcinka pojawi się pytanie. Codziennie odblokowany zostanie kolejny odcinek, więc przygotujcie się i zobaczcie, jakie figle przygotowali dla was Poochy i Yoshi.

Słodkie, kolorowe i milusie przygody czekają w grze Poochy & Yoshi’s Woolly World, dostępnej osobno lub w zestawie z nowym amiibo Yarn Poochy, z premierą 3 lutego 2017 na rodzinę konsol Nintendo 3DS.

Informacje: 

*Posiadacze New Nintendo 3DS oraz New Nintendo 3DS XL mogą przyłożyć amiibo bezpośrednio do swojej konsoli, podczas gdy gracze posiadający Nintendo 3DS, Nintendo 3DS XL lub Nintendo 2DS muszą użyć urządzenia Nintendo 3DS NFC Reader/Writer (sprzedawane oddzielnie). 

**Aktualizacja dla gry Yoshi’s Woolly World na Wii U pojawi się 3 lutego 2017. Zostanie w niej dodana kompatybilność z nową figurką Yarn Poochy i pozwoli graczom na przyzwanie Poochy’ego.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl
Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Poochy & Yoshi’s Woolly World: www.nintendo.co.uk/woollyworld

Strona internetowa Nintendo 3DS: http://www.nintendo3ds.co.uk 

Nintendo of Europe na Twitterze: https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze: https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Wii U na Facebooku: https://www.facebook.com/WiiU

amiibo UK na Facebooku: https://www.facebook.com/amiiboUK

Nintendo UK na YouTube: http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu: http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe on Twitchu: http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie: https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie: https://instagram.com/nintendouk/