SPOTKAJ SIĘ ZE SWOIMI ULUBIONYMI POSTACIAMI DISNEYA W DISNEY MAGICAL WORLD 2

Wejdź do magicznego miasta Castleton i zamieszkaj ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya już 14 października, kiedy swoją europejską premierę będzie miała gra Disney Magical World 2 na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Przeżyj przygodę z Elsą i Olafem, wypłyń w morze z Małą Syrenką i pomóż ponad 100 popularnym postaciom Disneya, mieszkając w przepięknym mieście Castleton.

W Disney Magical World 2 gracze mogą stworzyć nowe awatary lub zaimportować swoje Mii, aby przeprowadzić się do miasta Castleton, w którym ich sąsiadami będą postacie Disneya takie jak Miki, Minnie, Goofy i Kaczor Donald. W Castletonie można znaleźć kilka sklepów i tereny zamkowe, a także uzyskać dostęp do czterech zupełnie nowych światów inspirowanych klasycznymi filmami Disneya: Kraina lodu, Królewna Śnieżka i siedmiu krasnoludków, Lilo i Stitch oraz Mała syrenka. Kiedy gracze dobrze poznają swoje otoczenie, będą mogli odwiedzić sześć disneyowych światów i pomagać mieszkańcom Castletonu.

W Castletonie i połączonych z nim disneyowymi światami jest wiele do zrobienia. Gracze mogą, na przykład, tworzyć przedmioty, surfować czy po prostu udekurować swoje nowe domy. Istnieje również możliwość założenia własnej kawiarni, w której każdy może zdecydować jakie jedzenie chce sprzedować, a następnie udekorować ją zgodnie ze swoim gustem, dobrać meble inspirowane motywami Disneya, zdecydować jakie stroje powinna zakładać obsługa i wybrać muzykę, która ma umilać czas klientom. Po uruchomieniu kawiarni możliwe będzie nawet organizowanie przyjęć, na które przyjdą różne postacie Disneya. Wraz z upływem czasu zostaną odblokowane kolejne przedmioty i dekoracje. Przedsiębiorczy mieszkańcy Castletonu mogą się im bliżej przyjrzeć w zupełnie nowym zwiastunie zatytułowanym A Wonderful Life (w języku angielskim).

Z obszaru zamkowego Castletonu można przenieść się do sześciu światów, takich jak Hawaje z Lilo i Stitcha, Stumilowy Las z Kubusia Puchatka i Arendelle z Krainy lodu. Gracze zmierzą się w nich z ponad 100 epizodami i będą rzucać potężne zaklęcia magiczną różdżką w celu pokonania przeciwników, aby pomoć swoim disneyowym przyjaciołom.  Osoby, które chcą odpocząć od akcji, mogą dołączyć do Kubusia i zasadzić nasionka na grządkach Królika, a następnie zebrać plony i wykorzystać je jako materiały. Zapylenie krzyżowe umożliwi uzyskanie rzadkich roślin i warzyw.

Nowością w Disney Magical World 2 są Magiczne Marzenia (Magical Dreams), specjalne wydarzenia przypominające parady, w których można wziąć udział po ukończeniu Puzzli Marzeń (Dream Puzzles). Elementy Puzzli Marzeń można uzyskać od mieszkańców Castletonu po porozmawianiu z nimi lub wymienić na nie Migoczące Kamienie (Twinkle Stones) zebrane przez graczy podczas ich przygód.

Disney Magical World 2 pozwala graczom na ożywienie ich światów dzięki trybom multiplayer i funkcjom online. Mogą oni odwiedzić innych w trybie gry lokalnej (Local Play), a nawet pojawić się w miastach mijanych osób dzięki StreetPassowi. Gra wieloosobowa pozwala na zdobycie medali, które można zamienić na rzadkie przedmioty. W Castletonie będą również organizowane różne wydarzenia sezonowe, umożliwiające zdobycie kolejnych medali.

Granie w Disney Magical World 2 na tej samej konsoli z rodziny Nintendo 3DS, na której znajduje się zapisany stan gry Disney Magical World sprawi, że w nowej grze otrzyma się złoty balon i kupon zniżkowy do wykorzystania w Markecie McKwacza (McDuck’s). 

Przygotuj się na magiczną podróż przez wiele światów ze swoimi ulubionymi postaciami Disneya już 14 października, kiedy odbędzie się premiera gry Disney Magical World 2 na konsole z rodziny Nintendo 3DS.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Disney Magical World 2 https://www.nintendo.co.uk/disneymagicalworld2

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/