Super Smash Bros. na Nintendo 3DS zdobywa Europę!

Bojowa wersja w przenośnej wersji uzyskuje pozytywne recenzje od krytyków!

2 października 2014 – Czekanie powoli dobiega końca, ponieważ Super Smash Bros. na Nintendo 3DS pojawi się już w tym tygodniu. Po raz pierwszy fani doczekali się przenośnej wersji Smash Bros. i obfitej zawartości wraz z 40 postaciami z rzędu nowych prowokatorów i ulubionych weteranów. Możecie się również cieszyć z ekskluzywnego trybu Smash Run oraz trybów online For Glory i For Fun, dzięki którym zaprosicie do pojedynku prawie cały świat.
Krytycy z całej Europy chwalą „skok serii“ do urządzenia przenośnego :

CVG, 9 z 10 – „Super Smash Bros. na 3DS jest wyjątkowo zręczną grą”, „Super Smash Bros.- potraktujcie ją jako techniczną walkę lub jako szaloną zabawę na noże. Debiut Super Smash Bros. na urządzeniach przenośnych zwycięży na wszystkich frontach“.

Nintendo Life, 9 z 10 – „Precyzyjnie rękodzielnicza realizacja w kombinacji z niesamowicie bogatą zawartością, spowoduje u was nowe uzależnienie od gry Super Smash Bros., której nie będziecie chcieli wypuścić z rąk“.

Pocket Gamer, 9 z 10 – „Super Smash Bros. jest oryginalną i wręcz niekończącą się zabawą. Ta przenośna wersja może dużo zaproponować – wraz z zastępem wojowników, trofeów oraz reżimów gry“.
Videogamer.com, 9 z 10 – „Super Smash Bros. na Nintendo 3DS chlubi się podobną zawartością i fantastyczną grywalnością, jak u jego młodszego brata na domową konsolę. Wersja na Wii U będzie mieć wysoko postawioną poprzeczkę“.

Huffington Post, 9 z 10 – „W grze znajdziemy to, co tak uwielbiamy w Nintendo – pozornie łatwe mechanizmy gry, kolorowa grafika, fantastyczny design i delikatny przejaw ironii i humoru. Skutkiem jest tytuł, który łączy wyrafinowanie tych najlepszych walk  z różnorodnością całego eShop-u Nintendo. W ramach przenośnych konsoli Super Smash Bros. na Nintendo 3DS, staną się one klasyką. Nie możemy się już doczekać wersji na Wii U”.

Każdy, kto pragnie wypróbować jaki jest nowy Smash Bros, może za darmo wypróbować demo, które obecnie jest do dyspozycji na Nintendo eShop. To demo przedstawia tryb Smash z 5 grywalnymi postaciami (Mario, Villager, Link, Pikachu i Mega Man), jedną arenę (Battlefield) i możliwość rywalizacji w miejscowym multiplayerze z pozostałymi właścicielami Nintendo 3DS i 2DS, którzy ściągnęli demo na swoje systemy. W demo można grać 30 razy.

Super Smash Bros na Nintendo 3DS, ekskluzywnie na Nintendo 3DS i 2DS
już 3 października. Fani mogą również załatwić sobie Super Smash Bros na Nintendo 3DS w Limited Edition Pack, który zawiera czerwoną konsolę Nintendo 3DS XL z motywem Super Smash Bros na przedniej stronie i preinstalowaną grę.