ŚWIĘTUJ PIĄTĄ ROCZNICĘ OTWARCIA NINTENDO eSHOP – DO 23 CZERWCA 50% ZNIŻKI

Sklep internetowy Nintendo eShop zadebiutował na konsoli Nintendo 3DS  7 czerwca 2011 roku, kilka dni temu świętowaliśmy piątą rocznicę tego wydarzenia. Z tej okazji ceny niektórych z najbardziej popularnych tytułów na konsole Nintendo 3DS i Wii U, dostępnych w wersji do pobrania, są obniżone nawet o 50% w dniach od 9 do 23 czerwca*. Aby skorzystać ze zniżki, należy wejść do Nintendo eShop na swojej konsoli lub odwiedzić oficjalną stronę internetową Nintendo**, gdzie można zakupić wybrane tytuły przy pomocy środków zgromadzonych na koncie Nintendo eShop.

Osoby, które chcą przeżyć wielką przygodę, mogą otrzymać 50% zniżki na klasyczne gry z Linkiem: The Legend of Zelda: Link’s Awakening DX, The Legend of Zelda: Oracle of Ages oraz The Legend of Zelda: Oracle of Seasons. Z kolei fani Pokémonów zapłacą 50% mniej za Pokédex 3D Pro oraz grę Pokémon Trading Card Game wydaną w ramach Konsoli Wirtualnej. Miłośnicy gier niezależnych mają okazję zapoznać się ze SteamWorld Dig od Image & Form oraz Gunman Clive od Hörberg Productions, na które również obowiązuje 50% rabatu.

Każdy, kto chce poznać lub odkryć na nowo  klasyczne tytuły z Wii, może nabyć Metroid Prime Trilogy i Super Mario Galaxy 2 za pół ceny i zagrać w nie na swojej konsoli Wii U. Osoby chcące wziąć udział w futurystyczny wyścigach mogą wcisnąć pedał gazu i uzyskać 25% zniżki na FAST Racing NEO i 50% zniżki na  F-Zero od Shin’en Multimedia. Graczy poszukujących prawdziwego doświadczenia retro z pewnością ucieszą gry NES™ Remix i NES™ Remix 2 dostępne za połowę ceny, podobnie jak EarthBound, klasyczna gra ze SNES-a, która zadebiutowała w Europie w ramach Konsoli Wirtualnej konsoli Wii U.

Pełna lista tytułów objętych promocją została zamieszczona na oficjalnej stronie internetowej Nintendo.

Uczcij piątą rocznicę otwarcia Nintendo eShop ze zniżkami na wybrane gry na Nintendo 3DS i Wii U, również te wydane w ramach Konsoli Wirtualnej. Promocja obowiązuje od 9 do 23 czerwca.

Uwagi:

* Oferta ważna od godziny 15:00 9 czerwca do godziny 00:59 24 czerwca.

** Zakup gier z Nintendo eShop przez oficjalną stronę internetową jest możliwy tylko w przypadku posiadania Nintendo Account połączonego z Nintendo Network ID. Przed dokonaniem zakupu należy odwiedzić Nintendo eShop na swojej konsoli przynajmniej jednokrotnie.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/