SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE NINTENDO SWITCH ONLINE – START USŁUGI WE WRZEŚNIU

Nadchodzące Nintendo Switch Online będzie niedrogą, wielofunkcyjną usługą, która pozwoli graczom na grę wieloosbową w tytuły obsługujące taki rodzaj rozgrywki na Nintendo Switch, dostęp do biblioteki klasycznych gier z NESa z dodaną funkcją zabawy po sieci, kopie bezpieczeństwa zapisów gier w chmurze w tytułach obsługujących taką opcję oraz dostęp do dodatkowych funkcjonalności aplikacji Nintendo Switch Online na smartfony, dzięki którym rozgrywka będzie jeszcze przyjemniejsza.

Nintendo ujawniło nowe informacje na temat usługi Nintendo Switch Online, w tym jej cenę, zapis danych w chmurze oraz dostępność klasycznych gier z NESa, w które będzie można zagrać już we wrześniu, kiedy to usługa wystartuje.

Europejskie ceny: różne progi pozwalają wybrać taki abonament, jakiego w danej chwili potrzebujemy.

Pojedynczy użytkownik:

  • Jeden miesiąc (30 dni) – 3,99 €
  • Trzy miesiące (90 dni) – 7,99 €
  • 12 miesięcy (365 dni) – 19,99 €

Konto rodzinne:

  • 12 miesięcy (365 dni) – 34,99 €

32158524_1658791027530175_7381876144083042304_o

Dzięki kontu rodzinnemu, aż ośmiu posiadaczy Nintendo Account będzie mogło jednocześnie korzystać z dobrodziejstw usługi Nintendo Switch Online, nawet na różnych konsolach.

Nintendo Entertainment System – Nintendo Switch Online: Subskrybenci usługi będą mieli dostęp do Nintendo Entertainment System – Nintendo Switch Online, kompilacji klasycznych gier z NESa. Na start w kolekcji znajdzie się 20 gier, a kolejne będą systematycznie dodawane. Początkowo dostępne będą takie tytuły jak Balloon Fight, Dr. Mario, Super Mario Bros. 3, Donkey Kong, Ice Climber, The Legend of Zelda, Mario Bros., Soccer, Super Mario Bros., Tennis i dziesięć innych gier, które zostaną ujawnione w późniejszym terminie. Po raz pierwszy w historii gracze będą mogli cieszyć się tymi produkcjami nie tylko samemu, ale i z innymi graczami online. W zależności od gry, gracze będą mogli walczyć ze sobą, działać wspólnie w kooperacji czy grać na zmianę. Będą również mogli patrzeć jak ich znajomi przechodzą tytuły dla jednego gracza oraz przekazywać sobie kontrolę nad grą. Każdy klasyczny tytuł z NESa będzie też wspierał komunikację głosową poprzez aplikację Nintendo Switch Online. Możliwe będzie również granie w tytuły z NESa bez dostępnego połączenia internetowego.

Zapis stanu gry w chmurze: Korzystając z Nintendo Switch Online, kopia zapasowa zapisów gier z większości tytułów dostępnych na Nintendo Switch będzie przechowywana w chmurze dla łatwego dostępu. To świetne rozwiązanie dla osób, która będą chciały odzyskać swoje dane w przypadku zniszczenie, utraty lub zakupu nowej konsol Nintendo Switch.

Rozgrywka sieciowa: Członkostwo Nintendo Switch Online będzie niezbędne do zabawy w sieciowej kooperacji czy udziału w potyczkach sieciowych w już wydanych oraz zbliżających się grach, takich jak Splatoon 2, Mario Kart 8 Deluxe, ARMS, Mario Tennis Aces czy Sushi Striker: The Way of Sushido.

Aplikacja Nintendo Switch Online: Aplikacja Nintendo Switch Online na smartfony z Androidem i iOS pozwoli na wzbogacenie płynących z zabawy doświadczeń o rozmowę z pozostałymi graczami. Dodane zostaną również różne inne funkcje.

Więcej informacji:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Facebook: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC_He062MyBMNzuBjoF3KDyQ

Instagram: https://www.instagram.com/conquest_entertainment/

Twitter: https://twitter.com/ConquestCZE