SZYKUJ SIĘ NA ŁOWY! MONSTER HUNTER GENERATIONS POJAWI SIĘ W EUROPIE 15 LIPCA

Łowy zaraz się zaczną! Przygotowana przez firmę Capcom® wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS gra Monster Hunter Generations™ będzie miała swoją premierę w Europie 15 lipca. Fani pragnący się zanurzyć w najnowszej odsłonie bestsellerowej serii Monster Hunter będą mogli kupić również specjalną konsolę New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations Edition, która trafi do sklepów tego samego dnia.

New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations Edition to uderzająco czerwona konsola, którą wyróżnia wizerunek Fated Four, elitarnej grupy potężnych potworów. Do konsoli dołączona zostanie także gra Monster Hunter Generations preinstalowana na karcie microSD o pojemności 4GB. Dzięki temu gracze będą mogli przejść do akcji od razu po uruchomieniu konsoli i w pełni wykorzystać wszystkie nowe możliwości New Nintendo 3DS XL, w tym drugą analogową gałkę zwaną C-Stickiem.

Nowy tryb marudera (Prowler Mode) i różne pomniejsze zmiany ułatwiające rozgrywkę sprawiają, że Monster Hunter Generations to idealny tytuł dla nowych graczy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z serią. W trybie marudera gracze sterują postaciami zwanymi Felyne, co pozwala osobom dopiero zapoznającym się z serią na rozpoczęcie łowów bez konieczności martwienia się o wszystkie elementy klasycznej rozgrywki. Maruderzy są świetni w pierwszych zmaganiach w świecie Monster Hunter – zawsze noszą ze sobą przydatne przedmioty oraz dysponują unikalnymi atakami i combosami. W trybie marudera można grać we wszystkie misje jednoosobowe i wieloosobowe, dzięki czemu gracze o różnym stopniu zaawansowania, zarówno wcieleni w Łowców, jak i w Maruderów, mogą polować razem. Wszystkie te nowe funkcje i ułatwienia wprowadzone w Monster Hunter Generations prezentuje zwiastun Zupełnie nowy typ Łowcy (A Brand New Type of Hunter), który miał niedawno swoją premierę.

Monster Hunter Generations pozwoli graczom na zmierzenie się z różnorakimi potworami w ponad 20 lokacjach. Na łowy wyruszą albo samemu, albo z towarzyszami zrekrutowanymi w sieci lokalnej lub online. Z przedmiotów zebranych podczas łowów można wytworzyć bardziej efektywną broń, umożliwiającą zmierzenie się z jeszcze bardziej wymagającymi wyzwaniami. Monster Hunter Generations jak nigdy wcześniej pozwala na grę na swój własny sposób. Zapewnia to możliwość wyboru jednego z czterech Stylów Łowów oraz specjalne ruchy Łowców zwane Artsami. Gracze będą mieli okazję wypróbować Monster Hunter Generations przed premierą dzięki specjalnej wersji demo udostępnionej tego lata w Nintendo eShop.

Aby być na bieżąco z informacjami na temat Monster Hunter Generations, śledź oficjalne konto Monster Hunter na Twitterze: @MonsterHunter (prowadzone w języku angielskim).

Nowy tryb gry i zmiany w rozgrywce sprawiają, że zbliża się najlepszy czas na zostanie łowcą: europejska premiera gry Monster Hunter Generations oraz konsoli New Nintendo 3DS XL Monster Hunter Generations Edition już 15 lipca.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/