THE WORLD ENDS WITH YOU -FINAL REMIX- ZADEBIUTUJE NA NINTENDO SWITCH JUŻ 12 PAŹDZIERNIKA

Jedna z najciekawszych gier przenośnych ostatniej dekady już niedługo trafi na Nintendo Switch z ulepszoną oprawą HD, wzbogaconą rozgrywką i zupełnie nową zawartością. The World Ends with You -Final Remix- zadebiutuje na Nintendo Switch już 12 października. Już od dzisiaj fani mogą składać zamówienia przedpremierowe na Nintendo eShop, a także zobaczyć zupełnie nowy zwiastun The World Ends With You -Final Remix- na oficjalnym kanale Nintendo w serwisie YouTube.

Ukończ misje albo… zostań wymazany. To wszystko co wie Neku kiedy budzi się na środku zatłoczonego skrzyżowania, nie pamiętając nic z tego co wydarzyło się wcześniej. Teraz on i jego partner muszą wziąć przetrwać w grze na śmierć i życie w tym pokręconym świecie. Definitywna wersja klasyka RPG od Square Enix przenosi mroczną historię do życia, płynnie integrując żywe motywy japońskiej kultury młodzieżowej, jedzenia i mody z grą fabularną i fabułą na Nintendo Switch, wraz z nowo dodanym scenariuszem i zremiksowaną muzyką.

 

Gracze mogą dołączać do rytmicznych bitew za pomocą ekranu dotykowego Nintendo Switch lub Joy-Conów. W trybie kooperacji dla dwóch osób, gracze mogą walczyć z wrogami – znanymi jako Noise – i wspólnie rzucić wyzwanie Żniwiarzowi.

 

Dołącz do Neku i jego przyjaciół, którzy wspólnie pokonają drogę do wolności, już 12 października, kiedy to The World Ends with You – Final Remix – trafi do sprzedaży na Nintendo Switch.