VANS WBIJA KOLEJNY POZIOM Z NOWĄ KOLEKCJĄ NINTENDO!

Pora zdobyć nowe power-upy dzięki dwustronnej współpracy Vansa i Nintendo, w ramach której w sklepach pojawi się obuwie, odzież i akcesoria inspirowane klasycznymi tytułami z początków historii gier wideo. Vans przedstawia kolekcję opartą na 8-bitowych grafikach i postaciach z gier Super Mario Bros., Duck Hunt, Donkey KongThe Legend of Zelda oraz inspirowaną pierwszą konsolą stacjonarną Nintendo, Nintendo Entertainment System (NES). Od 3 czerwca ta długo wyczekiwana kolekcja dostępna jest w rozmiarach męskich, kobiecych i dziecięcych, co czyni ją idealną dla fanów Nintendo i miłośników marki Vans w każdym wieku.

W skład asortymentu obuwia z kolekcji Vans x Nintendo Classic wchodzą cztery warianty modelu Authentic. Przenieś się do Grzbowego Królestwa (Mushroom Kingdom) z wariantem kolorystycznym Super Mario Bros. Tie-Dye, który przedstawia Mario, kilka różnych power-upów i złe Goomby na 8-bitowym tle z zakręconym wzorem tie-dye. W drugim wariancie Księżniczka Peach w roli damy w opałach oczekuje na przybycie swojego odważnego wybawcy-hydraulika. Wariant Duck Hunt przedstawia psa myśliwskiego z latającymi kaczkami na tle cyfrowego kamuflażu.

Ostatnia para butów Nintendo z modelu Authentic oparta jest na pierwszym poziomie z gry Donkey Kong i przedstawia jej tytułowego bohatera otoczonego przez rośliny. Z kolei na jedynych w swoim rodzaju Classic Slip-Onach, klasycznych trampkach bez sznurówek, można znaleźć grafiki i cytaty z The Legend of Zelda. Trzy pary butów dla kobiet z paskami po bokach, Sk8-Hi, Old Skool oraz Sk8-Hi Slim, inspirowane są akcesoriami i motywami związanymi z konsolą NES.  Sznurowane buty charakteryzują specjalne szczegóły, takie jak loga gier czy kontroler NES-a na ich językach. Najlepsza jednak jest widoczna po podniesieniu nóg do góry charakterystyczna gumowa podeszwa z nadrukiem „Game Over!”.

Aby możliwe było ubranie się w oldskulowym stylu od stóp do głów, kolekcja Vans x Nintendo obejmuje również odzież oraz akcesoria dla kobiet i mężczyzn. Dostępne są t-shirty, plecaki, torby, skarpetki i czapki idealnie pasujące do obuwia z kolekcji Classic.

Miłością do starych gier Nintendo z pomocą trampek w rozmiarach dla dzieci i młodzieży Vans chce zarazić też najmłodsze pokolenie. Najmłodsi mogą również dorwać zaprojektowane specjalnie dla nich warianty Sk8-Hi Zipów, Classic Slip-onów i Authenticów z postaciami z gier Mario Kart oraz Super Mario.

Kolekcja Vans x Nintendo jest dostępna w sklepach na całym świecie od 3 czerwca. Wejdź do odpowiedniej rury w warp zone’ie i przenieś się na stronę vans.eu/Nintendo, aby kupić produkty z kolekcji Vans x Nintendo lub znaleźć sklep stacjonarny w swojej okolicy. 

#VansxNintendo

 

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Sklep internetowy Vans: http://www.vans-shop.pl/

 

Więcej informacji – w języku angielskim:

Vans, “Off The Wall” Since ’66

vans.eu
youtube.com/vans
instagram.com/vans_europe
facebook.com/vans
twitter.com/vans_europe
vans.tumblr.com