W MARIO KART 8 POJAWIĄ SIĘ TRZY NOWE AUTA OD MERCEDES-BENZ!!!

Będziecie mogli ściągnąć trzy niesamowite pojazdy, updateując grę już 27 sierpnia!

7. 08. 2014 r. – To pierwszy raz, kiedy seria Mario Kart zostanie wzmocniona o moc koni mechanicznych. Update softwaru, który nastąpi 27 sierpnia, wprowadzi do gry mnóstwo nowości, miedzy innymi możliwość skorzystania z trzech samochodów marki Mercedes-Benz. Do wyboru będą: legendarny Silver Arrow z lat 30-tych, 300 SL Roadster z lat 50-tych oraz nowoczesny Mercedes-Benz GLA.

 

Jak w każdej grze z serii Mario Kart, tak i tutaj w nowych pojazdach do wyboru będą koła oraz kołpaki. Model GLA dodatkowo pojawi się wraz ze specjalną funkcją regulacji kół. A to wszystko na 22 rocznicę japońskiego ukazania się gry Mario Kart- Super Mario Kart, która zagościła na półkach sklepowych 27 sierpnia 1992 r. i na konsolę Super Nintendo..

 

Między 27 sierpnia i 23 września Nintendo i Mercedes-Benz będzie organizować ogólnoświatowy turniej „Mercedes Cup“. Uczestnicy turnieju będą potrzebowali konsoli Wii U, szybkiej prędkości łacza internetowego oraz samochody marki Mercedes-Benz. Dostep do turnieju będzie możliwy w grze, w sekcji turnieje on-line.

Update softwaru dopełni grę Mario Kart 8 o mnóstwo różnych, nowych funkcji, wzbogacając rozgrywkę.

Do nowych funkcji należą:

• Kierowcy będą mieli możliwość pzejrzeć mapę torów na ekranie w trakcie rywalizacji.

• Użytkownicy będą mogli się wspierać statystykami, m.in. ogólną liczbę uzbieranych monet, informacjami o wygranej czy przegranej gry on-line oraz o najczęściej używanych postaciach z gry.

• Użytkownicy będą mogli modyfikować zapisy Mario Kart TV

• Po każdym wyścigu pojawi się komunikat: „Kolejny turniej“, kolejne opcje: “Śledzenie zapisu wyścigów “.

• Gra będzie pamiętać ostatnie ustawienia pojazdów, nawet jeśli konsola zostanie wyłączona