WEJDŹ DO TAJEMNICZEGO ŚWIATA YO-KAI: YO-KAI WATCH® JUŻ DOSTĘPNE W EUROPIE

Yo-kai opanowują Europę w związku z premierą gry YO-KAI WATCH® przeznaczonej wyłącznie na konsole z rodziny Nintendo 3DS. Produkty związane z serią Yo-kai Watch biją w Japonii rekordy popularności, a pierwsza gra YO-KAI WATCH®  na Nintendo 3DS właśnie debiutuje w Europie. Już wkrótce dołączy do niej animowany serial komediowy oraz seria zabawek.

Na całym świecie sprzedano już ponad 10 milionów egzemplarzy gier z serii, anime na nich oparte w Japonii zyskało miano kultowego, a fani z Europy przez wiele miesięcy nie mogli się doczekać debiutu YO-KAI WATCH®  na Starym Kontynencie. W Polsce pierwszy sezon serialu animowanego YO-KAI WATCH®  jest emitowany na antenie Cartoon Network od poniedziałku do piątku o godzinie 17:00, począwszy od 2 maja. W 2016 roku w sklepach pojawi się również seria zabawek stworzona przez słynną firmę Hasbro, w jej skład wejdzie, m.in. Yo-kai Watch oraz kolekcjonerskie Yo-kai Medale. Każdy medal jest kompatybilny z zabawką Yo-kai Watch i ma na sobie kod QR, który można zeskanować w grze YO-KAI WATCH® , aby uzyskać monety do wykorzystania w Crank-a-kaiu, pozwalające na poznanie nowych Yo-kai i uzyskanie przedmiotów. Planowana jest także premiera innych produktów inspirowanych Yo-kai, takich jak ubrania, komiksy, przybory szkolne i przekąski.

Wszyscy, którzy chcą wejść w świat Yo-kai, powinni zapoznać się z nowym zwiastunem, w którego tle gra angielska czołówka serialu animowanego Yo-kai Watch.

Gra YO-KAI WATCH® na Nintendo 3DS została doceniona przez krytyków na całym świecie, których zauroczyła jej oryginalna fabuła, świetne postacie oraz rozbrajający humor:

 

  • „Niesamowicie urzekająca, warto się nią zainteresować…”Destructoid

 

  • „…świetny humor, wyjątkowy system walki i elementy kolekcjonerskie sprawiają, że trudno się oderwać od konsoli.”Game Informer

 

  • „Level-5 udało się stworzyć wielki rozbudowany świat, pełen niespotykanych wcześniej elementów i do tego nacechowany wyjątkowym stylem…”Nintendo World Report

 

W YO-KAI WATCH® gracze badają dziwne zdarzenia, które mają miejsce w Sprindale. Zamieszkują je setki niewidzialnych psotnych Yo-kai, które stoją za wieloma problemami mieszkańców miasta. Każdy gracz zostanie posiadaczem potężnego zegarka Yo-kai Watch, którego szkiełko pozwala na ujrzenie zwykle ukrytych Yo-kai. Gracze będą mieli za zadanie zaprzyjaźnić się z nimi i polegać na ich pomocy w chronieniu miasta przed tajemniczą siłą. Dzięki wyjątkowym zabawnym postaciom, przeżywającym przygody w wielkim mieście pełnym sklepów, parków i tętniących życiem ulic oraz setkom misji do wykonania, YO-KAI WATCH® zapewni mnóstwo dobrej zabawy wszystkim posiadaczom konsol z rodziny Nintendo 3DS.

Przygotuj się na początek przygody w niesamowitym świecie pełnym Yo-Kai w grze YO-KAI WATCH® na konsole z rodziny Nintendo 3DS, która zadebiutowała w Europie 29 kwietnia.

Więcej informacji – w języku polskim:

Strona internetowa Nintendo: https://www.nintendo.pl

Strona internetowa ConQuest entertainment: http://www.cqe.pl

Dystrybutor Nintendo Polska na Facebooku: https://www.facebook.com/dystrybutornintendopl

Więcej informacji – w języku angielskim:

Strona internetowa Nintendo 3DS http://www.nintendo3ds.co.uk

Strona internetowa Bravely Second: End Layer http://www.nintendo.co.uk/bravelysecond

Nintendo of Europe na Twitterze https://twitter.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Twitterze https://twitter.com/nintendouk

Nintendo na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo

Nintendo 3DS na Facebooku: https://www.facebook.com/Nintendo3DS

Nintendo UK na YouTube’ie http://www.youtube.com/NintendoUK

Nintendo UK na Twitchu http://www.twitch.tv/nintendouk

Nintendo of Europe na Twitchu http://www.twitch.tv/team/nintendo

Nintendo of Europe na Instagramie https://instagram.com/nintendoeurope

Nintendo UK na Instagramie https://instagram.com/nintendouk/